Seriály a filmy

15. listopadu 2018 23:53

Petra Kloidová

Příchuť lásky je o sexy hercích a o komunikaci přes papírové lístečky v kuchyni. Podívejte se na ukázku!

Premiéru moderní telenovely Příchuť lásky můžete sledovat už v pondělí v 16.15 a v 17.10. Podívejte se na ukázku z prvního dílu, a poznejte tak už dnes základní postavy. Telenovelu budete moci sledovat i online.

Už v pondělí v 16.15 a v 17.10 uvidíte na Prima LOVE moderní příběh z evropské části Turecka. Do bohatého světa se prostřednictvím profese osobní kuchařky nachomýtne i krásná mladá studentka, pro kterou je vaření nejen hobby, ale i způsob obživy. Mladý a pohledný obyvatel miluje svoje soukromí a nechce se s lidmi, kteří pro něj doma pracují, potkávat.

Studentka a kuchařka Nazli je drzá

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Aby si vydělala na nájem, podaří se jí najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu. Nazli si myslí, že Ferit je nějaký excentrický stařec. A Ferit si myslí, že Nazli je nějaká starší kuchařka.

Ferit miluje čistotu a minimalismus, což je na jeho luxusní vile vidět na první pohled. Mladý podnikatel nesnáší, když mu jeho nová kuchařka nechává vzkazy na papíře. Ta v tom ale neustále pokračuje, protože Nazli je zkrátka svá.

Ferit je v podání mladého herce Cana Yamana úspěšný a sexy muž, který nerad dělá kompromisy a je pánem svého života. Podívejte se na ukázku:

Podívejte se na ukázku z prvního dílu:

Sledujte novou telenovelu Příchuť lásky každý den v 16.15 a v 17.10 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.