Příchuť lásky: Nazli pláče, protože zjistí, že v životě Ferita je ještě jedna žena

Příchuť lásky, turecká telenovela, stále pokračuje na Prima LOVE. Během čtvrtečního odpoledne uvidíte scénu, z které se tají dech. Přestane zámožný Ferit hrát pana chladného, když se Nazli rozpláče? Podívejte se na video.

Příchuť lásky můžete sledovat do 29.12. na Prima LOVE, kdy odvysíláme poslední díl této úspěšné turecké telenoveli, která v Turecku (a nejen tam) měla obrovský ohlas. Sexy podnikatel Ferit a jeho bývalá kuchařka, dnes už manželka, Nazli, si mají ještě hodně co vysvětlovat.

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Když se do života tajemného Ferita vrátí, žena, jež před lety miloval. Nazli nic netuší. Podivný vztah mezi ní a Feritem však neunikne jejím kamarádkám, a tak se Nazli musí zeptat. Ferit se zdráhal jí říct o svém bývalém vztahu, jenž skončil katastrofálně. Dostal anonymní fotky, kde je jeho bývalá partnerka s cizím mužem v hotelovém pokoji. Pro něj vztah skončil už před lety, pro ni ne.

Nazli vše prožívá fatálně a tato situace nebde vyjímkou. Podívejte se na ukázku z 64. dílu Příchutě lásky:

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE po 16. hodině nebo online.

Sdílejte článek
Štítky video

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.