Příchuť lásky se řítí do finále. Nazli podala žádost o rozvod! Podívejte se na video

Příchuť lásky, turecká telenovela, stále pokračuje na Prima LOVE. Během čtvrtečního odpoledne uvidíte scénu, z které se tají dech. Přestane zámožný Ferit hrát pana chladného, když se Nazli rozpláče? Podívejte se na video.

Ačkoliv se turecká telenovela Příchuť lásky už řítí do sladkého konce, jeden z posledních dílů tomu rozhodně neodpovídá. Drama v životech hlavních postav by se dalo krájet.

Příchuť lásky můžete sledovat do 29. 12. na Prima LOVE, kdy odvysíláme poslední díl této úspěšné turecké telenovely, která v Turecku (a nejen tam) měla obrovský ohlas. Sexy podnikatel Ferit a jeho bývalá kuchařka, dnes už manželka Nazli, si mají ještě hodně co vysvětlovat.

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Nazli je v úzkých, a aby zachránila svou sestru, která se dostala do problémů, rozhodla se zvolit rozvod. Ferit na to přijde a požaduje vysvětlení. To ale ovládnou hlavně emoce obou dvou zamilovaných bytostí.

Podívejte se na ukázku ze 79. dílu Příchutě lásky:

Sledujte Příchuť lásky na Prima LOVE po 16. hodině nebo online.

Sdílejte článek
Štítky video

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.