Sexy scéna z Příchutě lásky: Nazli s Feritem jsou ve sprše!

Moderní tureckou telenovelu Příchuť lásky můžete vidět na Prima LOVE každý den po 16. hodině. Příběh Nazli a Ferita se zase posunul dál. Po velké svatbě na oko, je čeká další kapitola. Společný život v jednom domě. Podívejte se exkluzivně už teď na sexy scénu z nové epizody.

Podívejte se na další videoukázku z turecké moderní telenovely Příchuť lásky, kterou můžete sledovat na Prima LOVE.

Po odvážném návrhu Nazli, aby se s Feritem vzali a udělali jednomu malému človíčkovi hezčí život, ji bohatý podnikatel vzal za slovo. Řekli si ano, a teď je čeká společný život alespoň na oko jen proto, aby mohli adoptovat dítě, které přišlo o rodiče.

Nazli si teď bude muset zvykat na to, že je vdanou paní a žije v obrovském a luxusním domě, v kterém ještě nedávno uklízela a vařila. Také se z ní přes noc stane matka.

A vztah s Feritem? Ten se zdá být stále složitý. I tak pro vás máme jednu sexy scénu z nové epizody turecké telenovely Příchuť lásky:

Příchuť lásky sledujte ONLINE

Podívejte se na ukázku z nové epizody:

Sledujte Příchuť lásky online nebo každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.