Úspěšná turecká telenovela Příchuť lásky se vrací na Prima LOVE!

Opakování moderní telenovely Příchuť lásky můžete sledovat v úterý ve 13.20 a 14.20. Podívejte se na ukázku z prvního dílu, a poznejte tak už dnes základní postavy. Telenovelu budete moci sledovat i online v našem archivu iPrima.cz ihned po odvysílání.

V úterý po 13. hodině se vracíme k oblíbené turecké telenovele, která divačky a diváky Prima LOVE opravdu potěšila už před rokem. Momentálně uvidíte rovnou dvě epizody Příchutě lásky na zamilovaném kanálu každý den.

Příchuť lásky vypráví moderní příběh z evropské části Turecka. Do bohatého světa se prostřednictvím profese osobní kuchařky nachomýtne i krásná mladá studentka, pro kterou je vaření nejen hobby, ale i způsob obživy. Mladý a pohledný obyvatel vily miluje svoje soukromí a nechce se s lidmi, kteří pro něj doma pracují, potkávat.

SLEDUJTE PŘÍCHUŤ LÁSKY ONLINE

Studentka a kuchařka Nazli je drzá

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Aby si vydělala na nájem, podaří se jí najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu. Nazli si myslí, že Ferit je nějaký excentrický stařec. A Ferit si myslí, že Nazli je nějaká starší kuchařka.

Ferit miluje čistotu a minimalismus, což je na jeho luxusní vile vidět na první pohled. Mladý podnikatel nesnáší, když mu jeho nová kuchařka nechává vzkazy na papíře. Ta v tom ale neustále pokračuje, protože Nazli je zkrátka svá.

Ferit je v podání mladého herce Cana Yamana úspěšný a sexy muž, který nerad dělá kompromisy a je pánem svého života. Podívejte se na ukázku:

Podívejte se na ukázku z prvního dílu:

Sledujte novou telenovelu Příchuť lásky každý den po 13. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.