Angie Harmon opouští nejen Rizzoli a Isles, ale i město andělů

Ačkoliv fanoušky seriálu čeká ještě spousta parádních dílů, Angie Harmon a Sasha Alexander se se svými seriálovými alteregy v Americe už rozloučily. A Angie Harmon neopouštěla jen roli. Další díl seriálu Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Velké balení

Angie, která během natáčení strávila spoustu času v Los Angeles, si totiž po konci natáčení sbalila saky paky a dala Los Angeles, alespoň na nějakou dobu, vale. A že bylo co balit.

Angie roky pendlovala mezi LA a Charlotte v Severní Karolíně, kde se, daleko od Hollywoodu, rozhodla vychovávat své tři děti. Z LA tak pravděpodobně zamířila právě tam.

Na co se teď Angie chystá, je ve hvězdách. Nezbývá tedy než popřát jí šťastný let (nejen) seriálovým a filmovým nebem.

Kromě toho jsme vás taky informovali o tom, že Angie Harmon je milovnicí módy a svůj Instagram tomu hezky přizpůsobuje. Její profilové fotky obsahují kromě jiného právě i fotky outfitů. Angie se módy rozhodně nebojí.

Podívejte se na fotogalerii jejího stylu:

Další díl seriálu Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.