Představitelka Jane Rizzoli ukázala, koho má v reálu v posteli!

Pořádnou dávku roztomilosti vypálila představitelka Jane Rizzoli Angie Harmon. Energická brunetka prozradila, koho má, patrně pravidelně, v peřinách. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Je to velký, malý krasavec!

Angie Harmon navíc nezůstala jen u fotografie, ale rovnou si krasavce, který se jí “válí” v posteli, natočila. A že je na co koukat! Ale pozor, raději se na to posaďte. To, co Angie pustila do světa, je tak trochu roztomilá bomba.

O něco později nicméně Angie nasadila ještě těžší kalibr. Vyfotila se krátce po neplánovaném šlofíku. Probrala se uprostřed spících nejbližších – zmíněného chlupatého mazlíka a dvou ze svých tří dcer. A protože děti a zvířata na sociálních sítích fungují parádně i samy o sobě a dohromady ještě lépe, posbírala samozřejmě mraky dalších pozitivních reakcí.

Co má Korsak za překvapení?

A co čeká Angiinu Jane Rizzoli a spol. v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles? Tak za prvé zachrání Jane Rizzoli prokurátora, který spadl z mostu. Za druhé má pak pro všechny překvapení její šéf Korsak.

Co to bude?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.