Představitelka Jane Rizzoli ukázala, koho má v reálu v posteli!

Pořádnou dávku roztomilosti vypálila představitelka Jane Rizzoli Angie Harmon. Energická brunetka prozradila, koho má, patrně pravidelně, v peřinách. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Je to velký, malý krasavec!

Angie Harmon navíc nezůstala jen u fotografie, ale rovnou si krasavce, který se jí “válí” v posteli, natočila. A že je na co koukat! Ale pozor, raději se na to posaďte. To, co Angie pustila do světa, je tak trochu roztomilá bomba.

O něco později nicméně Angie nasadila ještě těžší kalibr. Vyfotila se krátce po neplánovaném šlofíku. Probrala se uprostřed spících nejbližších – zmíněného chlupatého mazlíka a dvou ze svých tří dcer. A protože děti a zvířata na sociálních sítích fungují parádně i samy o sobě a dohromady ještě lépe, posbírala samozřejmě mraky dalších pozitivních reakcí.

Co má Korsak za překvapení?

A co čeká Angiinu Jane Rizzoli a spol. v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles? Tak za prvé zachrání Jane Rizzoli prokurátora, který spadl z mostu. Za druhé má pak pro všechny překvapení její šéf Korsak.

Co to bude?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.