Představitelka Maury Isles bilancuje i vzpomíná

Na lehce nostalgickou notu nedávno zahrála představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Na co si zavzpomínala? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Jak jim to slušelo?

Herečka, která nedávno dotočila poslední díl finální sedmé řady populárního krimiseriálu, na svém Instagramu zveřejnila vzpomínku na promo fotku k první řadě Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně. Podívejte se na dámy před sedmi lety.

Poslala ochutnávku

Seriál Rizzoli & Isles v první zářijový týden na domovské TNT definitivně finišoval. A Sasha kromě plakátu před premiérou posledního dílu vyslala do světa i momentku z doby, kdy nabírala síly na natáčení závěrečné scény.

Kdopak je ta žena?

A co vás čeká ve čtvrtečním dílu? Netradiční vyšetřování! Jane totiž po traumatických událostech předchozího dílu leží v nemocnici, nehodlá však přestat pracovat. A trochu “na punk” se na dálku zúčastní vyšetřování se svými kolegy.

Ve sklepě domu byla totiž nalezena mumifikovaná mrtvola ženy, která zemřela před pěti lety. Na první pohled jasná sebevražda, ovšem je na tom něco podivného.

Jak Jane a spol. případ rozpletou, uvidíte už ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.