Znáte ty nejlepší filmové svatby?

Nedělní večer na Prima LOVE bude ve znamení svateb. Film s názvem Rosa: Svatby na klíč vypráví o ženě, která svatby sice plánuje, ale tu svou ještě nikdy neměla!

Každá nevěsta před svatbou shání něco nového, starého, modrého a vypůjčeného. Druhý den po svatbě má stejně jen jednu jistotu, že se probudí vedle svého manžela. Zatímco v hollywoodských filmech si ani tímto nemůžete být jisti. I když téma svateb je v Hollywoodu oblíbené, ne vždy film svatbou končí. Někdy jí začíná, někdy je jen vysněnou společenskou metou. Pamatujete na ty krásné filmové svatby? Hollywoodské nevěsty byly vždycky terčem žárlivosti divaček. Kdo by si nechtěl vzít třeba pana Božského nebo Hugh Granta? Ne vždy, to ale bylo jednoduché, kolikrát bychom s nimi ani moc neměnily...

1) Nejstylovější

Carrie po dlouholetých vzestupech a pádech s panem Božským dospěla jednou u večeře k praktickému rozhodnutí: vzít se. Nemohlo to dopadnout jinak než stylovou svatbou, které chyběla jen jedna jediná, za to zásadní věc. Ženich. Pan Božský ve filmu Sex ve městě prostě dostal strach. A Carrie hysterický záchvat (oprávněně) a zlomené srdce k tomu.

2) Nejdramatičtější

Černobílá fotografie vypovídá jasně o tom, že jsme zabrouzdali i do klasiky let šedesátých. Dustin Hoffman, uvědomělá ozdoba večírků svých zazobaných rodičů, se stal ve filmu Absolvent nejdříve milencem postarší znuděné paničky, aby potom mohl bojovat za svou opravdovou lásku, její dceru. Anne Bancroft doslova ukradl ze svatby, ukradl si svoje štěstí. Nebo alespoň prvních pár minut na útěku to tak vypadalo...

3) Nejkrvavější

Uma Thurman jako krvavá nevěsta ve filmu Kill Bill oblékla svatební šaty jen jednou. Pak se ve dveřích objevil její šéf a zároveň bývalý milenec a nechal ji zmasakrovat. Nevěstě tak nevědomky přichystal osud, který by se dal jedním slovem pojmenovat jako pomsta.

4) Nejperfektnější

Vzpomínáte na Keiru Knightley, která jednoho ospalého vánočního večera otevřela koledníkům v Lásce nebeské? Pro nejlepšího přítele jejího manžela byla tou perfektní. Nakonec se nic nezměnilo, ale příběh neopětované lásky dostal nový, o to krásnější a laskavější rozměr.

5) Nejestetičtější

Pořád lepší "love story" než Stmívání. Ano, na internetu zaručeně pochopíte, že filmoví kritici a fanoušci nemají moc v lásce přeslazené příběhy o třpytivých upírech a jejich přítelkyních pocházejících z lidské rasy... Nicméně, jejich svatba pod kvetoucí vrbou byla esteticky naprosto dokonalá, ať chcete nebo nechcete. Na obhajobu Edwarda, zas tolik se tentokrát netřpytil.

6) Nejrychlější

Julie Roberts, herečka s nějkrásnějším úsměvem se znovu setkala s Richardem Gerem, aby mu mohla utéct před oltářem. Bývalá filmová prostituka tak kdysi postoupila filmem Nevěsta na útěku zase o krůček dál ke spořádanému životu. Ale Richard Gere málem ztratil nervy...

7) Rosa: Svatby na klíč

Sympatická Rosa se rozhodla, že si otevře svatební agenturu. Jak ale může plánovat svatby někdo, kdo sám už třikrát utekl od oltáře?

Rosa zdědila po svojí tetě svatební salon, a proto se rozhodla, že si otevře svatební agenturu. Aby získala příspěvek od státu, musí se poprat s administrativou. S tím jí nakonec pomůže Meral. Tu Rosa potkala, když si v jejím rodinném bazaru kupovala auto. Meral je jediná žena v rodině a dělá doslova všechno, což ji štve, a proto uteče k Rose. To však zase rozlítí otce Meral. Rosa a Meral jsou sehrané a od začátku jim to klape. Jediné, co musí Rosa rychle vyřešit, je to, že není vdaná, což by mohlo být klientům podezřelé. U oltáře byla sice už třikrát, ale pokaždé utekla. Rosa si měla vždy brát Sama, ale nikdy neměla dost odvahy. Prvními zákazníky jsou Frank a Michelle, kteří by se chtěli vzít během pár týdnů. Michelle chce, aby se svatba líbila hlavně Frankově dceři. Frank adoptoval Lilli spolu se svou bývalou ženou a Lilli z jeho svatby s Michelle moc radost nemá. Rosa se pokouší vyjít Lilli vstříc, ale není to jednoduché. Rosu a Meral navíc zaráží, jak moc se Michelle zajímá o to, aby byla Lilli šťastná. Vztah mezi Lilli a Michelle se ale postupem času skutečně zlepšuje. Na zkoušce u kadeřnice ale Rose dojde, že si Michelle myslí, že je Lilli její dcera, které se musela v 15 letech vzdát. Rosa se na to Michelle zeptala, a tu to tak vyděsilo, že ze svatebního salónu utekla. Rosa nemůže plánovat svatbu, když ví, že jde nevěstě o dceru ženicha. Meral je na Rosu naštvaná, protože se do toho neměla plést. Ta to uznává a jde se Michelle omluvit. Michelle omluvu přijímá a Rosa může dál plánovat svatbu. Pak se ale Rosa dozví, že Lilli nejspíš není dcerou Michelle, a řekne jí to. Michelle si tedy nechá udělat testy DNA a ty potvrdí, co si Rosa myslela. Michelle pak při svatební zkoušce řekne vše Frankovi a on ji opustí. Meral se naštvala na Rosu a odešla od ní.

Více uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.