Grilovačka pro Zdeničku a pro dobrou náladu. Se šéfem na Primě

„Zdenička mi tvrdí, že vše se dá řešit s úsměvem a bez řvaní. Já už teda taky tolik neřvu, ono to nemá moc cenu. Dneska budu ale určitě hodnej a připravím místním něco dobrýho, ať mají na tu pozitivní náladu dost sil,“ říká mistr grilování na českém venkově a jde přiložit pod svůj "stroj".

Přímo z grilu bude tentokrát Zdeněk Pohlreich podávat tortillu Margheritu, meruňkový kečup, vepřovou panenku plněnou mandlemi a grilované banány se smetanovým krémem.

Naučte se všechna tato lahodná jídla pod vedením profíka. Pořad Rozpal to, šéfe začíná každou neděli v 18.00 na Primě.

Vše o show Rozpal to, šéfe najdete na stránkách pořadu TADY

Pro všechny, kdo rádi vaříte a grilujete, připravil Zdeněk Pohlreich také novou kuchařku Grilování. Jeho grilovací bible, jak říká, právě vychází.

V galerii fotek ze zákulisí natáčení 2. dílu pořadu Rozpal to, šéfe! se ještě můžete podívat, co bude Zdeněk Pohlreich v neděli grilovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.