Seriály a filmy

23. května 2019 11:23

Jana Mrákotová

Jaký kus masa bude grilovat Zdeněk Pohlreich v dalším díle Rozpal to, šéfe!?

Sledujte pořad Rozpal to, šéfe! již v pondělí 27. května ve 22.50. Opět si pro vás Šéf připravil pár receptů, které s blížící se grilovací sezonou určitě využijete!

V tomto díle se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu rib eye steak s pečeným bramborem, houbový burger a další zajímavé recepty, které stojí za to vyzkoušet.

Podívejte se na ukázku

Zdeněk Pohlreich je profesionálem nejen v kuchyni, ale také před kamerou. „Jeho hláška: „Slyším to divný ticho, tak já to raději vezmu rovnou ještě jednou,“ je skvělým důkazem profesionality a sebereflexe. Stejně jako: „Ještě to budeme točit chvíli a roztřískám to tady. Nebo taky ne, protože jsem profesionální. Tak jedem.“ Na place zkrátka všichni odváděli skvělou práci, ale také se zvládli bavit. A to je v dnešní vystresované době umění. Výsledek týmového snažení se Zdeňkem v čele mohou diváci posoudit a ohodnotit již za pár dní.

Zdeňka jsme vyzpovídali, jak nejraději griluje on!

Rozpal to, šéfe! sledujte také online!

Další pokračování nejoblíbenějšího pořadu o grilování uvidíte již v pondělí 27. 5. ve 22.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.