Jedinečné fit pokrmy připraví Zdeněk Pohlreich v dalším premiérovém Rozpal to, šéfe!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich pohostí ve 4. premiérovém dílu šermíře. Přichystá mu hostinu ze samých lehkých jídel. Takovou, aby neztratil svojí pružnost a švih, a zároveň si opravdu pochutnal. Grilovat bude například crostini s lilkem, ančovičkami a mozzarellou, či připraví lasagne s králičím ragout.

V dalším premiérovém dílu Rozpal to, šéfe! bude šéf grilovat také pořádný hovězí roštěnec, faux filet, k němuž orestuje žampiony, připraví marinovaného mořského vlka s kaviárem a citrusy a lehoučký lahodný salát z čerstvého fenyklu.

Šéf opět ukáže neuvěřitelné: jak je vaření a grilování vlastně jednoduché. „Jen to tam namrskáte a ono se to udělá samo,“ hlásí s úsměvem od svého grilu šéfkuchař. A když si to podle něho vyzkoušíte také, uvěříte.

Další premiérový díl Rozpal to, šéfe! začíná v 18.00 na Primě. Předchozí epizody si můžete přehrát TADY

Sdílejte článek
Štítky Rozpal to

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.