Nejnovější šéfovy recepty z grilu uvidíte v neděli na Primě!

Rozpal to, šéfe! IV (1) - upoutávka

Zdeněk Pohlreich opět rozpálí gril na statku své Zdeničky, rozvášní chuťové buňky, uvaří pro vás i své přátele. Jednoduše, s nápadem i vtipem, prostě nejlíp, jak umí. Grilujte jako šéf a budete spokojeni na každém dvorku!

Zdeněk Pohlreich zase po roce: „Vítám vás u nás na statku, kde jsem vždycky strašně rád. Nejen proto, že mě tu okusujou koně..., hlavně proto, že je tu božkej klid a mír...“ Užijte si to s ním, před televizní obrazovkou.

Sledujte další premiérovou řadu oblíbené kuchařské školy grilování Rozpal to, šéfe! v neděli v 18.00 na Primě.

Zdeněk v pořadu opět uvaří pro samé zajímavé hosty. Nejdůležitějšími proprietami při těchto kulinárně přátelských setkáních budou správně nažhavený gril, kvalitní a čerstvé suroviny a ostrý nůž.

Než začne šéf grilovat, podívejte se, koho pohostí v 1. dílu a jak si povede ve sportu, kterému se jeho hosté naplno věnují.

A tohle vás Zdeněk v první lekci letošního grilování naučí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.