Seriály a filmy

21. června 2019 10:20

Jana Mrákotová

Poslední premiérový díl Rozpal to, šéfe! je tady! To musíte vidět!

Osmým dílem končí celkově již šestá řada nejoblíbenějšího pořadu o grilování Rozpal to, šéfe! Důraz byl tentokrát kladený na maso a v každém díle Zdeněk Pohlreich předvedl hned několik skvělých receptů. Tentokrát se bude jednad například o skvělý hanger steak.

V tomto díle se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu skvělěý hanger steak s brokolicí a houbovou omáčkou nebo elegantní club steak sendvič s obrovskou porcí oblohy.

Podívejte se na upoutávku

Během dílů nové série pořadu Rozpal to, šéfe! se diváci mohli dozvědět také vychytávky masterů. Jak Zdeněk Pohlreich například vysvětlil, kouzlení s papričkami jalapeňos má jasná pravidla: „Když necháš v jalapeňos zrníčka, bude ostřejší. A my si jich tam pár necháme.“ Kromě toho jsme se mohli také dozvědět, že plnění paprik je ženská práce, ale Zdeněk se jí přesto rád ujme: „Je to sice piplačka a hodinářská práce, ale já rozdíly nedělám.“

Podívejte se na poslední díl šesté řady Rozpal to, šéfe! již v pondělí 24. 6. ve 22.50.

Rozpal to, šéfe! také online!

Využijte možnost dostávat ty nejlepší recepty mailem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.