Seriály a filmy

3. května 2019 11:24

Jana Mrákotová

Premiéra Rozpal to, šéfe! Rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem o novinkách v nej pořadu o grilování

Šéf Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky TV Prima s novou řadou pořadu Rozpal to, šéfe! A je na co se těšit. Víte, jak připravit ten nejlepší steak? Z jakého druhu masa, co k němu podávat a jak ho servírovat? Pro Zdeňka Pohlreicha je to hračka a pro vás prý bude také!

V nové sérii „Rozpal to, šéfe!“ voní mistrovský steak v každém díle! Nenechejte si ujít pochoutky Zdeňka Pohlreicha na gril, včetně receptů, díky kterým i pod širým nebem můžete zůstat labužníkem.

Podívejte se na rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem o novém pořadu

Navíc se bude grilovat v českých luzích a hájích a Zdeněk dokáže, že na oheň patří prakticky cokoliv. A že touto kulinární technikou lze jídlo připravit nejen z čehokoliv, ale také kdekoliv. Ze zahrady se vydá také na piknik na nejrůznější místa české krajiny a předvede, že čerstvě připravená svačinka přímo v přírodě má svoje neopakovatelné kouzlo.

Hned v prvním díle se diváci mohou inspirovat, jak připravit bruschettu s kalamáry, T-Bone steak s gremolatou, porterhouse steak nebo salsicciu na cideru.

Podívejte se na ukázku z nového pořadu už nyní!

Kromě jiného diváci také zjistí, že gramáže nejsou pro grilování vůbec důležité, naopak sám Pohlreich vysvětluje, že lidé jsou jimi zbytečně posedlí. „Vaření je o chuti, o tom, co miluju a co se mi do jídla hodí. Trochu o citu, také o improvizaci. Rozhodně ne o tom, že budu slepě kopírovat recept někoho jiného do posledního gramu.

Naopak, dejte do vaření, grilování kus sebe a uvidíte, jak vám bude chutnat. Pozor, jedinou výjimkou, kdy má gramáž své místo, je pečení cukroví. Ale to je jiná disciplína.“

Podívejte se také na fotogalerii

Rozpal to, šéfe! sledujte také online.

Sledujte pořad Rozpal to, šéfe! již v pondělí 6. května ve 22.45.

Sdílejte článek
Štítky šéf Zdeněk Pohlreich recepty Zdeněk Pohlreich grilovačka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.