Booth mě zajímá jako bývalý voják, ne jako kancelářská krysa, tvrdí David Boreanaz

Herec David Boreanaz několik sezon představoval drsného vyšetřovatele, kterému autoři seriálu Sběratelé kostí přiznali všechny jeho démony. Co přidal sám herec, aby Bootha dotvořil?

Co uvidíte na Prima LOVE v úterý večer?

Smrt bývalé golfistky, která našla novou vášeň ve dřevorubectví, přivádí agenta Bootha a doktorku Brennanovou na dřevorubecký turnaj. Doktor Hodgins mezitím znovu analyzuje důkazy, které se našly při vraždě lobbisty...

Více uvidíte ve Sběratelech kostí na Prima LOVE ve 20.15!

Booth je voják v saku

Sběratelé kostí jsou úspěšným seriálem, který Davida Boreanaze vynesl ještě výše, než když byl slavným Angelem v Buffy: Přemožitelce upírů. Dvanáct let natáčení jeho slávu ještě víc prohloubilo, jelikož ho diváci vídali každý týden na televizních obrazovkách.

KŮSTKA SE NA PRVNÍM CASTINGU SBĚRATELŮ KOSTÍ DAVIDA BOREANAZE BÁLA

Pracovat tak dlouho na jednom charakteru může být ubjíjející, ale pro Davida Boreanaze to byla hlavně výzva. Kromě toho si svého Bootha tak trochu uplácal sám. Co je výtvorem produkce seriálu a co je tvoření seriálového charakteru hercem?

"Dostal jsem scénář k pilotnímu dílu a vytvořil všechno, co vidíte na televizních obrazovkách. Všechno fyzické, od utažení opasku na kalhotech až k postoji jsem si k němu vymyslel sám.

Všechno, co mi řekli autoři o FBI, šlo jednou stranou tam a druhou ven. Chci tím říct, že to respektuji a mužů, jako je Booth, si vážím. Kdykoliv se točí nějaká odborná scéna, snažím se, aby Booth vypadal jako profesionál, aby uměl držet zbraň správně.

Pro mě je nejlepší úhel, jak se podívat na Bootha, vidět ho jako bývalého vojáka, který do práce musí nosit sako. Je v tom něco destruktivního. Je to rozhodně zajímavější i pro diváky, kteří by jinak koukali na chlápka, jenž přichází odněkud z Harvardu a není schopen ušpinit si ruce," vsvětluje David Boreanaz o své postavě.

Jak ztvárňuje David Boreanaz Boothe, uvidíte už v úterý na LOVE v poslední sérii Sběratelů kostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.