Hvězdě Sběratelů kostí se stýská po rodině. Proč s ní není?

David Boreanaz je i přes svou eskapádu s mileneckým vztahem, která na něj před lety praskla, otcem i manželem, jenž se snaží sekat dobrotu. A momentálně na všech sociálních sítích neprožívá jednoduché časy. Co se stalo?

Co uvidíte v úterních Sběratelích kostí?

Dva muži najdou v lese na stromě spálené lidské kosti, které tam pravděpodobně odnesl silný vítr. Tým Jeffersonova institutu najde v registru ozbrojených sil DNA oběti – jde o bývalého průzkumníka námořní pěchoty Calvina Warrena.

Oběť utrpěla před časem tlakovou frakturu a v kostech se najdou stopy po lécích proti bolesti, předepsaných doktorkou Toni Ezralowovou. Dermatoložka ho však nezná. Kosti obsahují také antidetonační aditivum do benzinu, oběť byla spálena leteckým benzinem a uškrcena.

Proč prožívá David Boreanaz muka?

David Boreanaz má s bývalou blond playmate už dvě děti, které jsou školou povinné. Momentálně po konci natáčení Sběratelů kostí naskočil rovnou do nového seriálového projektu, který je časově a fyzicky pořádně náročný.

Už brzo na kanál CBS totiž přijde nový seriál s názvem Seal team. Seriál bude vyprávět o amerických vojácích, kde David Boreanaz vede celý jejich tým. Je tedy pochopitelné, že k tomu, aby Boreanaz důvěryhodně ztvárnil jednu z nejvíce stresujících pozic v americké armádě, čekal ho pořádný trénink.

Boreanaz tak na svém sociálním účtu posílá fotografie nejen z natáčení nového seriálu, ale také z rodinných chvilek, které se za poslední dobu dost ztenčily. Natáčení samozřejmě ne vždy probíhá v L.A., kde jeho rodina sídlí, takže se se svou manželkou a dětmi často nevidí. Na sociálních sítích tak píše srdceryvné vzkazy.

Podívejte se na další díly Sběratelů kostí ve 21.05 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.