Mají si s kým hrát! Děti Emily Deschanel dostaly nového “parťáka”

Rodina Emily Deschanel alias Temperance “Kůstky” Brennanové se na jaře zase rozrostla. Ne, sympatická herečka a aktivistka nepovila na tajňačku dalšího potomka poté, co by měsíce mistrně tajila své těhotenství… Je to trochu jinak.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Na co se můžete těšit během úterního večera s Kůstkou a Boothem? Do Jeffersonova institutu je převezeno tělo zavražděné kurátorky. Kůstka poznává, že způsob vraždy je stejný jako v případě oběti nalezené před několika měsíci. Za úmrtími tedy nejspíš stojí sériový vrah…

Ahoj, Charlie

Počátkem minulého měsíce totiž porodila druhé dítě její sestra Zooey – mimo jiné hlavní hrdinka seriálu Nová holka, který vídáte na Prima Comedy Central. A nedávno narozené děti Emily i Zooey tak budou mít, až trochu povyroste, dalšího mladšího kámoše na hraní. Už loni na jaře si totiž obě ségry v show Jimmyho Kimmela libovaly, že mít děti blízko sebe je výborné – první dcera Zooey Elsie Otter je totiž jen o měsíc mladší než Emilyin druhý synek Calvin. Obě děti se narodily v roce 2015, novorozeného Charlieho Wolfa od nich tedy dělí jen necelé dva roky. Děti však obě dvě sestry na veřejnosti neukazují.

Zastaví Kůstka řádění?

To seriálovou Kůstku, která vychovává dceru Christine, čeká tentokrát pořádný oříšek! S Boothem totiž musí přijít na stopu sériovému vrahovi! Jeho zatím poslední obětí je zavražděná kurátorka.

Podaří se jim dostat vraha či vražedkyni do vězení?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Sběratelé kostí v úterý od 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.