Užijte si léto u grilu s videorecepty Zdeňka Pohlreicha!

Čas dovolených a vlahých večerů na zahradách či v kempech, je tady. Není nad letní grilovačky s přáteli a s rodinou. Vychutnejte si je s recepty Zdeňka Pohlreicha. Z několika desítek videonávodů z jeho pořadů Šéf na grilu a Rozpal to, šéfe! si zaručeně vyberete.

Šéf na Primě během několika sezon griloval drůbeží maso, zvěřinu, hovězí, přichystal vepřové hody, ale i jídla úplně bez masa. Vyhrál si při tom i s přílohami v podobě pečené a grilované zeleniny, ale i s čerstvými saláty, které vždy vhodně dochutil.

Všechny videorecepty z grilu z pořadu Rozpal to, šéfe! najdete kdykoliv online na iPrima.cz. Další porci inspirace na ty největší lahůdky z grilu pak Zdeněk Pohlreich předvedl v pořadu Šéf na grilu.

Užívejte si léto se vším, co k němu patří!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.