Katku překvapí nový ctitel, David kolabuje. Co se stane?

Některé dny jsou akční od rána do večera a člověk se jen nestačí divit, co všechno vesmír nachystá. Právě takový prožije i Katka (a nejen ona!) v nejnovějším dílu seriálu Sestřičky.

Ráno Katku potká nečekané dvoření kudrnatého fešáka s milým úsměvem, který přichází do nemocnice Rubava s jasným záměrem. Proč se zastavil? Evidentně může na Katce oči nechat. Přesvědčte se sami na videu. Můžeme prozradit, že tentýž muž bude Katce večer volat. Že by byl Maty už doopravdy minulostí?

Exluzivní ukázka: Ctitel fotograf

Jako zdravotní sestřička by Katka měla umět zasáhnout i na ulici. Dítě sražené automobilem je ale hodně silná káva. Poradí si, i když nemá tolik zkušeností? Přijedou za ní televizní štáby do nemocnice s pochvalou, nebo naopak? Dalo by se to odhadnout, tady je Katka v akci a posuďte sami, jak si počíná.

Katka zachraňuje

A máme tady dvě mužská ega, která o sebe pořádně křísnou. David s Viktorem jsou v ráži. Takže není divu, že pořádně houstne atmosféra. A nejde zdaleka jenom o hádku. David evidentně přecenil síly. Sotva stojí na nohou a bude potřebovat pomoc. Co se stane, když prošvihne operaci? Pomůže mu Mery? O tom, že něčí pomoc je určitě nezbytná, absolutně není pochyb.

David kolabude

Hádky o peníze jsou podle statistik nejčastější příčinou sporů v českých domácnostech. Zasáhnou i do poklidného vztahu Kratochvílových. A to ještě zdaleka není všechno. Do lichvy, kterou nachystal Tomáš, se namočí kromě sestry i její kolegyně sestřičky.

Babička Naďa hraje svoji ruskou ruletu tak dokonale, že musíme zatleskat. Podívejte se, jak se snaží novou identitou získat tchána zlosyna Havleny. Zatím to vypadá na úspěch, ale všechno se pořádně zamotá.

Jak se tohle všechno vyvine? To se dozvíte v dalším premiérovém dílu seriálu Sestřiky ve středu 10. února ve 20:15 na Primě.