Katku překvapí nový ctitel, David kolabuje. Co se stane?

Sestřičky (41) - upoutávka

Některé dny jsou akční od rána do večera a člověk se jen nestačí divit, co všechno vesmír nachystá. Právě takový prožije i Katka (a nejen ona!) v nejnovějším dílu seriálu Sestřičky.

Ráno Katku potká nečekané dvoření kudrnatého fešáka s milým úsměvem, který přichází do nemocnice Rubava s jasným záměrem. Proč se zastavil? Evidentně může na Katce oči nechat. Přesvědčte se sami na videu. Můžeme prozradit, že tentýž muž bude Katce večer volat. Že by byl Maty už doopravdy minulostí?

Exluzivní ukázka: Ctitel fotograf

Jako zdravotní sestřička by Katka měla umět zasáhnout i na ulici. Dítě sražené automobilem je ale hodně silná káva. Poradí si, i když nemá tolik zkušeností? Přijedou za ní televizní štáby do nemocnice s pochvalou, nebo naopak? Dalo by se to odhadnout, tady je Katka v akci a posuďte sami, jak si počíná.

Katka zachraňuje

A máme tady dvě mužská ega, která o sebe pořádně křísnou. David s Viktorem jsou v ráži. Takže není divu, že pořádně houstne atmosféra. A nejde zdaleka jenom o hádku. David evidentně přecenil síly. Sotva stojí na nohou a bude potřebovat pomoc. Co se stane, když prošvihne operaci? Pomůže mu Mery? O tom, že něčí pomoc je určitě nezbytná, absolutně není pochyb.

David kolabude

Hádky o peníze jsou podle statistik nejčastější příčinou sporů v českých domácnostech. Zasáhnou i do poklidného vztahu Kratochvílových. A to ještě zdaleka není všechno. Do lichvy, kterou nachystal Tomáš, se namočí kromě sestry i její kolegyně sestřičky.

Babička Naďa hraje svoji ruskou ruletu tak dokonale, že musíme zatleskat. Podívejte se, jak se snaží novou identitou získat tchána zlosyna Havleny. Zatím to vypadá na úspěch, ale všechno se pořádně zamotá.

Jak se tohle všechno vyvine? To se dozvíte v dalším premiérovém dílu seriálu Sestřiky ve středu 10. února ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.