Celebrity

3. března 2021 10:00

Jana Divišová

Malvína Pachlová jako nová tvář Sestřiček: Hraju učitelku, kterou jsem opravdu chtěla být

V Sestřičkách nastane pozdvižení. Na scénu totiž přichází nová tvář, krásná Malvína Pachlová (29). Ta představuje milou Elišku, učitelku v mateřské školce a kamarádku zdravotního bratra Lukáše. A už teď je jisté, že v Rubavě zasáhne nejedno mužské srdce. „Učitelkou v mateřské škole jsem opravdu chtěla být. Kdybych se nedostala na konzervatoř, šla bych na střední pedagogickou školu,“ prozradila sympatická herečka v rozhovoru.

Jaké to bylo přijít do nové práce, nového kolektivu a jiných ateliérů, než na které jste zvyklá?

Když jsem sem šla poprvé na kostýmní zkoušku, nemohla jsem ty ateliéry vůbec najít. Bloudila jsem po areálu a obvolala pár kamarádů, aby mě navigovali. Dneska už jsem nešla do neznáma, navíc je tady řada lidí, které znám z jiných projektů, potkala jsem tady i kamarády ze školy – Ondru Rychlého, Míšu Tomešovou nebo Vaška Marholda, který mi tady hraje bratra. Vašek je sice mladší, ale měli jsme při škole oblíbenou hospodu Hany Bany na Starém Městě, kam jsme všichni ve volných hodinách chodili.

Zato s Janem Nedbalem, s nímž vás scénář spojuje zatím nejvíce, to dnes vypadalo, že se vidíte poprvé…

S Honzou Nedbalem se moc neznáme, nikdy jsme se nepotkali při práci, ale nevidíme se poprvé. Byla jsem s ním na lyžáku. Můj táta totiž učí akrobacii na hereckých školách a s prváky z DAMU jezdí na povinný lyžařský kurz. Jela jsem tam s ním, ale jen na pár dní, zrovna jsem zkoušela něco v divadle.

Teď to vypadá, že spolu strávíte víc času. Jaká je vlastně vaše úloha v seriálu, budete sestřička?

To nebudu, hraju Elišku, učitelku v mateřské škole a Lukášovu kamarádku z dětství. Přijdu za Lukášem orodovat za bratra, který udělal průšvih a dostal spoustu hodin veřejně prospěšných prací, jestli by si je nemohl odpracovat v nemocnici Rubava. Mirek je problémový a starost o něj bude naše společné téma. Uvidíme, kam až nás dovede…

Role učitelky v mateřince, to slibuje natáčení s dětmi. S mnoha dětmi… To není mezi herci zrovna populární, že?

Točit s dětmi určitě není jednoduché, ale já mám děti moc ráda. Kdybych se nedostala na konzervatoř, šla bych na střední pedagogickou školu. Učitelkou v mateřské škole jsem totiž opravdu chtěla být, byla to moje druhá volba po základní škole. Tak teď si to třeba zkusím, i když pár dílů už jsem natočila, ale zatím bez dětí.

Po jak dlouhé době stojíte před kamerou?

Před nástupem do Sestřiček jsem netočila skoro dva měsíce. Každý měsíc je znát, ale s režisérem Jaromírem Polišenským vznikla fajn atmosféra – ani jsem nemyslela na to, že jsem v nové práci.

Vaši sledující na Instagramu mohli vidět, že jste velmi zručná. Vloni jste se dokonce pustila i do vlastnoruční výroby dárků. Co vás k tomu vedlo?

To zařídila finanční stránka roku. Nejdřív jsme si říkali, že si tentokrát nebudeme dávat žádné dárky, ale pak jsme zjistili, že nás baví vymýšlet, komu bychom co mohli vyrobit. Já jsem dělala svíčky, tělový peeling, krém, olej a balzám na vousy i na rty. Oleje už vyrábět umím a na balzám jsem si našla recept. A přítel vyráběl svícny a poličky. Oba nás to hodně chytlo a myslím, že z toho všichni měli radost. Nebo to alespoň dobře hráli.

Prý si vyrábíte i nábytek do nového bytu, je to tak?

Vyrobili jsme si gauč. Z vestavěné lavice jsme udělali rohovou pohovku, rozřezali jsme matrace a já jsem ušila potahy. Přítel vyrobil i krásný epoxidový stůl. Ale ostatní nábytek jsme koupili. Už v první vlně covidu byl neuvěřitelně zlevněný masivní nábytek, spoustu dekorací jsem nakoupila v bazarech. Miluju zařizování a konečně mám byt, kam se vejdou všechny moje věci. U rodičů jsem měla hezký, ale malý byt, a třeba gramofon jsem musela mít na ledničce.

Teď nepochybně doma trávíte víc času, než byste chtěla, že?

Naštěstí teď už zase zkouším ve dvou divadlech najednou a po celou dobu pandemie chodím do dabingu. Ale večery jsme doma a má to svoje kouzlo. A i když se samozřejmě těším, až budeme moct hrát, trvá to tak dlouho, že si už snad ani neumím představit, že bych měla zase každý večer být někde v divadle.

Nová milá Eliška proti přísné Saše. Poprvé už ve středu 3. března ve 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.