Seriály a filmy

23. ledna 2021 05:59

Mery zpátky v náručí Davida! Jak se to mohlo stát? Sledujte seriál Sestřičky

Stará láska nerezaví, praví moudré české přísloví. A seriálové sestřičky se o tom v nejnovějším dílu přesvědčí na vlastní kůži. Vdaná Mery skončí v náručí své bývalé lásky Davida, a dokonce spolu stráví celou noc. A Saša? Získal si její srdce opravdu fešák na motorce, nebo je to nějaká léčka na Lukáše? Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Nejnovější díl je plný intrik, a dokonce zločinu. Nějak nic nejde úplně hladce a všechno se pořádně zamotává. Tak třeba situace na oddělení mezi kolegyněmi. Jen si Mery potřebuje odběhnout něco důležitého zařídit, už je z toho intrika jako hrom, ze které se nakonec vyklube hrozba velkého maléru.

Přesvědčte se na videu v seriálu Sestřičky:

Jak se tak Mery občas vrhá do všeho po hlavě, tak si tentokrát zařídí opravdu velkou šlamastyku. Ukáže se, že dva vykukové, kteří našli shodou okolností psa jejího tatínka, se nezastaví před žádnou špinavostí. Než se Mery naděje, už je pod zámkem ve sklepě a vypadá to, že ji sice všichni postrádají, ale nikdo moc aktivně nehledá.

Opravdu nikdo nehledá? Omyl! David je muž činu, dokáže udělat správné závěry jen z útržků informací, které mu Mery o svých záměrech hledat psa Froma řekla. Ani on ale nedokáže situaci odhadnout úplně dobře, a tak je z toho společná noc. Noc, při které se vynořují vzpomínky i něha. Podívejte se, jak to mezi těmi dvěma stále jiskří.

Katka je posedlá hledáním své pravé maminky a usmyslí si, že konečně uspěla. Vypadá to, že by ji kdysi mohla dát k adopci její vlastní profesorka ze školy Šmídová. Dokonce se s ní o tom pokusí promluvit. Plete se Katka? Nebo má pravdu?

Lukáš ví jednu věc úplně jistě. Miluje Sašu. Jenže jak ji odprosit, když se posledně tak urazila? A když to ještě navíc vypadá, že má novou známost? Pro dívku svého srdce je ale Lukáš připravený podstoupit ledacos a nakonec si vykoleduje i pěstí. Ta ale sedla – máme video jako důkaz!

U Kratochvílových se pro změnu řeší šikana. Takže všichni mají osudem pořádně naloženo, ale to by v tom byl čert, aby si neporadili. Jak? Dívejte se na další díl seriálu Sestřičky v pondělí od 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.