zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Mery zpátky v náručí Davida! Jak se to mohlo stát? Sledujte seriál Sestřičky

novakod , Vydáno: 23.01.2021
Stará láska nerezaví, praví moudré české přísloví. A seriálové sestřičky se o tom v nejnovějším dílu přesvědčí na vlastní kůži. Vdaná Mery skončí v náručí své bývalé lásky Davida, a dokonce spolu stráví celou noc. A Saša? Získal si její srdce opravdu fešák na motorce, nebo je to nějaká léčka na Lukáše? Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

reklama

Nejnovější díl je plný intrik, a dokonce zločinu. Nějak nic nejde úplně hladce a všechno se pořádně zamotává. Tak třeba situace na oddělení mezi kolegyněmi. Jen si Mery potřebuje odběhnout něco důležitého zařídit, už je z toho intrika jako hrom, ze které se nakonec vyklube hrozba velkého maléru.

Přesvědčte se na videu v seriálu Sestřičky:

Sestřičky (36) - Zvládne to Šárka?
Sestřičky (36) - Zvládne to Šárka?

Jak se tak Mery občas vrhá do všeho po hlavě, tak si tentokrát zařídí opravdu velkou šlamastyku. Ukáže se, že dva vykukové, kteří našli shodou okolností psa jejího tatínka, se nezastaví před žádnou špinavostí. Než se Mery naděje, už je pod zámkem ve sklepě a vypadá to, že ji sice všichni postrádají, ale nikdo moc aktivně nehledá.

Sestřičky (36) - Licitace o Froma
Sestřičky (36) - Licitace o Froma

Opravdu nikdo nehledá? Omyl! David je muž činu, dokáže udělat správné závěry jen z útržků informací, které mu Mery o svých záměrech hledat psa Froma řekla. Ani on ale nedokáže situaci odhadnout úplně dobře, a tak je z toho společná noc. Noc, při které se vynořují vzpomínky i něha. Podívejte se, jak to mezi těmi dvěma stále jiskří.

Sestřičky (36) Mery opět v náručí Davida?!
Sestřičky (36) Mery opět v náručí Davida?!

Katka je posedlá hledáním své pravé maminky a usmyslí si, že konečně uspěla. Vypadá to, že by ji kdysi mohla dát k adopci její vlastní profesorka ze školy Šmídová. Dokonce se s ní o tom pokusí promluvit. Plete se Katka? Nebo má pravdu?

Screenshot: Sestřičky (36) - Katka hledá matku
Sestřičky (36) - Katka hledá matku

Lukáš ví jednu věc úplně jistě. Miluje Sašu. Jenže jak ji odprosit, když se posledně tak urazila? A když to ještě navíc vypadá, že má novou známost? Pro dívku svého srdce je ale Lukáš připravený podstoupit ledacos a nakonec si vykoleduje i pěstí. Ta ale sedla – máme video jako důkaz!

Sestřičky (36) - Pěstí od motorkáře
Sestřičky (36) - Pěstí od motorkáře

U Kratochvílových se pro změnu řeší šikana. Takže všichni mají osudem pořádně naloženo, ale to by v tom byl čert, aby si neporadili. Jak? Dívejte se na další díl seriálu Sestřičky v pondělí od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Sestřičky , seriál sestřičky , sestřičky online , mery a david

reklama

Přečtěte si také

reklama