Seriály a filmy

25. ledna 2021 05:50

Milovník Jan Nedbal: Nerval se jenom v seriálu Sestřičky!

Nejprve žárlivá scéna, pak rány pěstí a pád na tvrdou zem. Takovou situaci předepsal scénář dnešního dílu seriálu Sestřičky herci Janu Nedbalovi. Do zubů si musel nechat dát kvůli ženě. Pro Nedbala žádný problém, prát se umí. Z filmu i osobního života! Dívejte se ve 20:15 na Primě!

Aby ho přiměla k žárlivosti, sehraje dnes Sandra Nováková alias doktorka Saša Růžičková před jeho zraky falešné rande s kamarádem motorkářem. Malá lest svůj účel splní bohužel nad rámec jejího očekávání. Jan Nedbal alias zdravotní bratr Lukáš a chodící testosteron Ondřej Bábor coby motorkář Švejnoha si totiž své řeknou pěstmi. V dnešním dílu seriálu Sestřičky to bude Nedbal, kdo z roztržky nevyjde bez zranění.

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky:

Scénu herci nejprve nazkoušeli se skutečným zápasníkem na žíněnce. Na ostrou klapku už ale Nedbal padal na tvrdou zem. Bolestivou scénu Nedbalovi navíc nalinkoval partner Novákové, režisér Vojtěch Moravec. A i když před kamerou zůstal nedotčený díky šikovné režii a vlastním zkušenostem, divák filmový podvod nepozná. „Chtěl jsem si tu ránu nechat dát doopravdy, fakt, mám rád, když se scéna může odžít. Pro dobrý záběr bych do toho šel, ale to nejde. Točíme na přeskáčku, nenavazoval by mi monokl,“ vysvětlil Nedbal, kterému v tomto případě ke zranění pomohly maskérky. Do zubů ale kvůli ženě dostal i ve skutečnosti. „Jasně, že jsem v životě dostal přes hubu. Několikrát. Vyrůstal jsem na sídlišti v Děčíně, tam jsme se prali pořád. Kvůli holce, kvůli kamarádům, různě,“ vzpomíná na své dospívání Nedbal.

Na školu života Nedbal navázal i odborným studiem rvaček. „Chodil jsem na workshopy s kaskadéry, když jsem se připravoval na natáčení jednoho filmu, které se ale bohužel kvůli covidu posunulo o rok. I ve Skvrně (internetový seriál Petra Bebjaka – pozn.) jsem měl pár rvaček, díky kterým jsem se v tom zdokonalil. Ale asi nejvíc mi dal ten Děčín, tam jsem se naučil padat tak, abych se nezranil,“ dodává se smíchem Nedbal.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.