Seriály a filmy

26. ledna 2021 05:50

Na co se můžete těšit v seriálu Sestřičky? Vztah Mery a Michala projde zkouškou

Sestřičky: Sestricky v roce 2021

Seriál Sestřičky, to zdaleka nejsou jen lékařské diagnózy, ale především mezilidské vztahy. Co si scenáristé v nové sezoně přichystali pro vaše oblíbené hrdiny? Už teď si můžete přečíst malou ochutnávku a osudy Mery, Katky, Míši a Lukáše sledujte na Primě vždy v pondělí a ve středu v hlavním vysílacím čase od 20:15.

David Hofbauer (Marek Němec) už si konečně přiznal, že zpátky do Rubavy ho táhla láska k Mery (Sabina Laurinová). Jenže jak bude jejich lovestory pokračovat?

Mery se v seriálu Sestřičky provdala. David ale bude nablízku...

David se snaží smířit se skutečností, že se Mery poté, co ji opustil a zmizel do Londýna, provdala za Michala (Saša Rašilov). Protože je mu Michal vcelku sympatický, bude se snažit také jejich vztah respektovat. Jenže lásce se nedá poručit, jeho city jsou silnější...

Nicméně ani pro Mery není situace zcela jednoznačná, ačkoli se citům vůči Davidovi zuby nehty brání. Michala miluje, našla v něm oporu a zázemí, které jí chybělo. Ale vášeň, kterou prožila s Davidem, z hlavy vyhnat nedokáže. Udrží Mery a David city na uzdě, nebo podlehnou vzájemné přitažlivosti?

Láska, nebo rozum?

Milostné vzplanutí Katky (Natálie Halouzková) a Matyho (David Gránský) nebylo jen chvilkovým poblouzněním. Milují se a vědí, že k sobě patří. Dobře vědoma si je totiž i Katčina kamarádka Bára. Jejich vztah má ale jasnou překážku – Lauru (Patricie Pagáčová).

Ta svého Matyho systematicky připravuje na to, že bude otcem. A nebude váhat využít ani lží a lstí. Maty se bude muset rozhodnout. Nechá zvítězit zodpovědnost, nebo lásku?

Když se Katka o Lauřině těhotenství dozví, na Matyho se rozhodne zapomenout. A bude mu i i trochu křivdit. Jenže zakázaná láska nebude zdaleka to jediné, co ji bude tížit. Na vlastní pěst začne totiž pátrat po svých biologických rodičích. Ačkoli ji každý náznak přivádí do slepých uliček, myšlenky, že je najde, se nechce vzdát. Stopy ji nakonec zavedou k překvapivému cíli. Kdo jsou Katčini skuteční rodiče?

Hodný strýc a bratr, nebo kriminálník?

Zjevení Míšina (Adéla Gondíková) nevlastního bratra Toma (Václav Jiráček) vnese do rodiny Kratochvílových nečekané zpestření. Prvotní okouzlení ale vystřídá jisté rozčarování.

Okouzlující Tom má totiž tajemství, které do jinak harmonického rodinného soužití Kratochvílových zasáhne víc, než by si přáli. Ale není jediný, kdo Míše způsobí nelehké spaní. Za nejednou bezesnou nocí bude i nečekané vyznání primáře Žáka… Kam až nechá svoji léta tutlanou touhu po Míše zajít?

Vymodlené dítě a zároveň hrozba vězení

Z racionální úmluvy o umělém oplodnění pomalu, ale jistě vzniká mezi Emou Vlčkovou (Kristýna Frejová) a Rasputinem (Roman Zach) hezký vztah, ve kterém zásah medicíny nebude potřeba.

Radost z přirozeně počatého vytouženého děťátka ale kazí důsledky Emina nedávného incidentu, při kterém v sebeobraně vážně zranila agresivního opilce. Ten má teď jediný cíl – dostat Emu za mříže. Než by se stala vězněnou matkou, zvažuje Ema, že se svého vymodleného dítěte vzdá. Podaří se Emě vyhnout se kriminálu? Stane se matkou? A najde rodinné štěstí u Rasputina?

Sokyně pro Sašu Růžičkovou

Mezi Sašou (Sandra Nováková) a Lukášem (Jan Nedbal) panuje zvláštní napětí. Rozčilují se, a přitahují zároveň. Lukášův únos ale přiměl Sašu si přiznat, že jí na něm záleží víc, než si myslela. V jeho blízkosti se ale začíná až nápadně často objevovat jiná žena, Lukášova letitá kamarádka Eliška (Malvína Pachlová). Saša cítí ohrožení právem, protože ani Lukášovi není Eliška lhostejná. Dochází mu, že po boku optimistické a přátelské Elišky by mu mohlo být lépe než vedle arogantní a zbytečně přísné Saši. Vznikne z velkého přátelství i láska? A jak jejich vztah poznamená tragédie?

Lukášova babička Naďa (Daniela Kolářová) se neúnavně snaží usvědčit Havlenu (Kamil Halbich). Bližší informace o Havlenovi se společně s Lukášem snaží získat nejprve přes Havlenova zetě a později i přes jeho tchána Cacha, se kterým se Naďa systematicky sbližuje. Ten ale nesmí odhalit, co je Naďa zač, a proto Naďa vystupuje pod falešnou identitou. Podaří se jí učinit spravedlnosti zadost a usvědčením Havleny pomstít svého mrtvého syna?

To vše se dozvíte v dalších pokračováních seriálu Sestřičky, který na Primě sledujte vždy v pondělí a ve středu od 20:15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.