Životní styl

1. února 2021 23:41

Osudový muž: 5 důvodů, proč Mery těžko odolává bývalé lásce

Možná to znáte také. Že je ve vašem srdci stále místo pro někoho, kdo vám byl jednou blízký a možná vás i zklamal. Ale nemůžete si pomoct. Stejně tak to má Mery (Sabina Laurinová) v seriálu Sestřičky. Přestože se vdala za Michala (Saša Rašilov), blízkost „bývalého“ Davida (Marek Němec) jí pořádně zamotá hlavu. Tady je 5 hlavních důvodů, proč to tak Mery asi má:

1. důvod: Vzpomínky na společné chvíle se vynořují

Stačí, když Mery s Davidem zůstane zavřená ve sklepě, kde je uvěznili vyděrači, a hned je všechna něha zpátky. Mery se sice trochu brání, ale okamžitě se jí vracejí vzpomínky na noc, kdy byli zasypaní a také si skončili v náručí. Krásná sestřička si tak chtě nechtě musí přiznat, že vzájemná chemie stále funguje.

2. důvod: David je romantik

Nedejte se zmást jeho vystupováním. Moc dobře si pamatuje třeba, kde měli s Mery krásné rande. Udělal velmi odvážné gesto, když totéž romantické místo doporučil Michalovi, ale pro jeho bývalou lásku je to jasný vzkaz. Ani on nezapomněl. A tomu se opravdu hodně těžko odolává.

3. důvod: Michal je příliš hodný

To se sice cení, jenže… Všichni víme, jak to je, hodní chlapci vedle zajímavých drsňáků jen stěží obstojí. Takže i Mery, která má laskavou letoru, se po svém manželovi zbytečně „vozí“. Pak ji to sice mrzí, ale je z toho zřejmé, že tohle vzájemné lásce právě neprospívá.

4. důvod: David se nedokáže udržet

Je to zkrátka silnější, než on. Sledujte další díly Sestřiček a zjistíte, že sotva se přiblíží k Mery na metr, dějí se věci. Jak chcete unikat, když muž, kterého v hloubi srdce milujete, vypadá, že vás každou chvíli políbí?

5. důvod: Je tak trochu záhadný

Chtělo by se říct doktor House, kdyby neběžel na konkurenční televizi. Ale nedá se nic dělat. Je to tak! David JE podobný typ. Nesmírně chytrý (jen si vzpomeňte, jak dostal primáře na jednotku intenzivní péče, aniž by musel někomu prozradit, že má pacient ve skutečnosti nemocné srdce a nejen obyčejnou rýmu), trochu uzavřený, sexy navzdory svému handicapu. To se pak odolává velmi velmi složitě.

Dokáže to Mery? Nebo bylo pro ni zklamání z Davidova odjezdu do Londýna příliš silné, přes které se už nepřenese? Jedno je jisté – milostné vzplanutí už doutná a nakonec to může dojít až k rozvodovému stání.

Sledujte sestřičky na Primě každé pondělí a středu ve 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.