David Hofbauer je fakt šílenec. V seriálu Sestřičky se o tom přesvědčí pacient, co přišel o oko

David nepůjde pro Kyklopa či bratra Žižku daleko. A mladý pacient jeho fórky nebude vůbec zvládat, stejně jako polovina nemocničního personálu. Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

David Hofbauer je geniální doktor, stejně tak je ale trochu i blázen. A začínají se o otm přesvědčovat všichni na urgentu, kteří ho neznají z minulosti, zejména Míša Kratochvílová, která vůbec nechápe, jak se do podobného kořena mohla zamilovat zrovna „upjatá“ Mery, známá svou pořádkumilovností.

K Davidovi na pokoj přiváží nového pacienta. Mladému muži jeho bratr na golfu vypíchl oko. Muž se se ztrátou oka nemůže vyrovnat a podléhá depresím v podobě pláče a hysterie. Na to David není ani trochu zvědavý a ze svého spolunocležníka si začne dělat drsnou legraci.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky:

Svědkem jednoho z jeho výstupů se stane i sestřička Míša, které se podobné chování vůbec nelíbí. Jenže i David Hofbauer dokáže všechny včetně pacienta a Míši překvapit.

Jak? To se dozvíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.