David Hofbauer je zpátky v Rubavě. A bude se zajímat o Mery. Sledujte to ve středu v seriálu Modrý kód

David se opět vrátil do Rubavy. A bude se hodně zajímat o Mery! Kromě toho Míša bude řešit hypotetickou nevěru Martina. Ale možná to bude všechno úplně jinak. Podívejte se na to ve středu v další epizodě seriálu Modrý kód.

David Hofbauer se opět objeví v Rubavě. Nikdo vlastně neví proč, nicméně pozor, pozorný divák již tuší, co je za jeho návratem….

Michala Tomáška si zavolá na kobereček ředitel. Předpokládá spíš kázeňský postih kvůli nedávnému incidentu v záchrance. Jak se ale ukáže, nejde o postih. Ba naopak, ředitel míní Michala povýšit. Jenže Michal, to je hlavně lékař bez hranic a terénní pracovník na kancelářskou práci nezvyklý. Jak se na novou příležitost zatváří?

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód:

Míša se od vnadné Martinovy spolužačky dozví, že by Martin měl jet na víkend na studijní zápočtové soustředění. Sám Martin o tom ale Míšu nijak nezpravil, a dokonce své víkendové plány prezentuje tak, že má jet na naprosto nudný pracovní sjezd sportovců. Míša už nicméně začíná mít podezření, že jí Martin neříká pravdu. A Ema Vlčková tato podezření ještě podporuje.

Za Lukášem přichází až na urgent cukrářka Štěpánka se zdravotním problémem, Lukáš ale nevidí, že je za tím možná něco víc. Na druhou stranu Saše Růžičkové je jasné, oč se jedná, hned na první dobrou. Ve Štěpánce navíc vidí zásadní konkurenci!

Sestřičky Modrý kód sledujte na Primě ve středu ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.