Exkluzivní Sestřičky: Stará láska nerezaví. Mery mezi Michalem a Davidem!

Přesně tohle nechtěla… A přece se to stalo. Mery skončila shodou okolností na jednu noc ve sklepě v náručí Davida a na její manželství s Michalem to má okamžitě vliv. Pozná Míchal, že se něco děje? A co si teď se svým životem počne Mery, když zjišťuje, že jí David stále není lhostejný? Sledujte seriál Sestřičky na Primě ve středu ve 20:15!

Michal je hodný chlap a Mery má moc rád. Snaží se pomoct také v situaci, kdy se musí postarat o psa Froma, než se Meryn tatínek zotaví ze svých zranění. Jenže se nezdá, že by se u své ženy dočkal nějaké pochvaly.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky a posuďte sami:

Nebyly by to kamarádky, kdyby si nevšimly, že se něco děje. Jak Mery vysvětlí Emě a Míše svoje podivné nálady?

A tady ještě jedno video jako důkaz, jak moc se to v Mery „pere“:

Rodina Kratochvílových si spokojeně žije a poté, co Míšin nevlastní bratr Tomáš všechny peníze vrátil, ani nikdo nečeká nějakou zradu nebo nebezpečí. Kromě Zuzany, které její povolání právničky nedovolí přestat být ostražitá. A zdá se, že má dobrý odhad. Na Tomáše vyšťourá naprosto neuvěřitelnou kauzu, která ho staví do hodně špatného světla.

Na videu zjistíte, do čeho byl namočený:

Také Lukáš a jeho babička pokračují v pátrání, ačkoliv Saša, která moc dobře ví, co je Havlena zač, se je snaží odradit. Bude to vůbec něco platné?

Fakt, že je Barča pěkně prostořeká, je známá věc. Když jde ale o Katku, tak ještě přidává na intenzitě. A kdo to „odnese“? Maty. Maty, který vůbec nechápe, proč se s ním Katka nebaví.

Kola osudu zkrátka nabírají stále vyšší obrátky. Dívejte se na seriál Sestřičky každé pondělí a středu od 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.