Exkluzivní ukázka ze seriálu Sestřičky: Saša to nové sestřičce Katce pořádně osolí

Nový seriál Sestřičky Modrý kód míří na obrazovky. Přinášet bude nové příběhy nových i dobře známých postav ze seriálu Modrý kód. Těšit se můžete třeba na Sašu Růžičkovou, která, jak má v povaze, to nově příchozím sestřičkám dokáže znepříjemnit. Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce a seriál Sestřičky Modrý kód sledujte poprvé v předpremiéře sobotu 29. srpna od 20.15 na Primě!

Katku Kinskou a její kamarádku Barču čeká první den na rubavském urgentním příjmu. Katka i Bára jsou po škole natěšené a do práce se těší. Barča se s ničím nemaže, za to pro citlivou Katku bude první den hodně náročný.

Nejenže se přímo na urgentním příjmu setká s Matym Bojanem, s nímž se zná z dětství a jehož přivítání rozhodně nelze považovat za vřelé, ale hlavně se při práci hned střetne se Sašou Růžičkovou. Ta si nebere servítky a vůči nováčkům je spíš ostřejší než shovívavá. Katce její první den na urgentu pořádně osolí.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Sestřičky:

První epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte v sobotu 29. srpna ve 20.15 na Primě. Poté Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě. A samozřejmě se můžete těšit také na předpremiérové epizody, které můžete sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.