Extra: Podívejte se na medailonky hlavních postav seriálu Sestřičky Modrý kód

Nový seriál Sestřičky Modrý kód, který navazuje na oblíbený lékařský seriál z rubavského urgentního příjmu míří na televizní obrazovky. Na první epizodu se podívejte už v sobotu 29. srpna ve 20.15 na Primě, a poté Sestřičky sledujte vždy v pondělí a ve středu ve stejném čase. Čekání si můžete zkrátit tím, že se seznámíte s hlavními postavami Sestřiček.

Staří známí, ale i nové postavy a jejich nové příběhy, to je seriál Sestřičky Modrý kód. Matyho Bojana, Prokopa Hlinku, Sašu Růžičkovou nebo Romana Vilkina alias Rasputina není třeba dlouze představovat, kdo jsou ale nové postavy, s nimiž se budete na obrazovkách od sobotu 29. srpna potkávat?

Mezi Sestřičky zapadne Katka Kinská

Do rubavské nemocnice nastupuje zdravotní sestřička Katka hned po škole. Je nezkušená, ale natěšená a motivovaná dělat svoji práci, jak nejlépe dovede. Její mladická naivita brzy narazí na tvrdou realitu. Tedy na Matyho (David Gránský), kterého zná už od dětství.

Vždycky k němu vzhlížela, ale už nejsou děti, i když Maty se k ní tak stále chová. Mezi jejich rodinami to navíc vře. To, že má Katka pracovat s Matym, nese těžce její matka Ivana (Daniela Šinkorová), přičemž otec Radek (Martin Preiss) se snaží být oporou oběma svým ženám. Katku nakonec čeká odhalení velkého rodinného tajemství, které změní všechno.

Podívejte se na medailonek Katky:

Na Modrý kód se vrátí Míša Kratochvílová

Meryina kamarádka Míša Kratochvílová se po letech života v Německu stěhuje zpátky na Rubavu. Manžel Martin (Petr Vaněk) přišel o práci trenéra biatlonu, půlroční syn Olík přišel neplánovaně a šestnáctiletá dcera Andy (Amélie Pokorná) přišla s tím, že by se kromě biatlonu, otci a úspěchům navzdory, ráda věnovala i jiným oblastem, třeba klukům.

A Míša vlivem okolností přichází na to, že nejlíp udělá, když se do práce vrátí ona. Zvládne skloubit náročnou práci na urgentu s rodinou ve složení manžel na mateřské, dcera v pubertě a syn v plenkách?

Podívejte se na medailonek Míši:

Na urgentu v Rubavě to nejde bez Mery

Ve chvíli, kdy si vrchní sestra Mery Černá myslí, že našla ve svém životě klid, se ukáže, jak moc se mýlila. Čeká ji období velkých životních rozhodnutí, která těžko vzít zpět.

Promění se zásnuby s Michalem Tomáškem (Saša Rašilov) v pohádkovou svatbu? A co se stane, až se v Meryině životě zase objeví David (Marek Němec), její bývalá láska?

Podívejte se na medailonek Mery:

Sestřičky na urgentu doplní Lukáš Hartman

Práce zdravotní sestry nebo, chcete-li, zdravotního bratra v Nemocnici Rubava je pro Lukáše Hartmana trochu z nouze ctnost. Studoval medicínu, ale po tragickém úmrtí obou rodičů musel vyřešit existenční otázku a rychle se postavit na vlastní nohy.

To ale není tak těžké jako vyrovnat se s pocitem viny. Auto, které řídil unavený otec, měl původně řídit on sám. Oporu i protihráče má ve své babičce Nadě (Daniela Kolářová). Bývalá elitní kriminalistka už sice není nejmladší, ale odmítá se smířit s životem ve výslužbě, stejně jako s tím, že smrt jejího syna byla nešťastná náhoda…

Podívejte se na Lukášův medailonek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.