Extra ukázka: Posun na další metu mezi Prokopem a Katkou! Podívejte se na to v seriálu Sestřičky

Jen to nebude úplně tak, jak by si Prokop Hlinka představoval! Sledujte už teď ukázku z další epizody seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá v pondělí ve 20.15.

Sestřička Katka se Prokopovi Hlinkovi zamlouvá od prvního momentu, co ji zahlédl. A i přes Matyho důrazné varování, aby tak nečinil, se o Katku začne snažit. V otázku osobní cti pak tyto snahy přerostly v momentě, kdy se svědkem jeho námluv stala Saša Růžičková. S ní pak Prokop dokonce uzavřel sázku, jestli se povede dřív jemu sbalit Katku nebo Saše zdravotního bratra Lukáše.

Prokop proto pojal řízený plán. Jenže Katka o něj nemá zájem a se zdatnou pomocí své kamarádky Báry se Prokopa snaží odradit, seč se dá. Jenže když nepomohl ani smradlavý pes, bude zkrátka třeba nasadit kalibry z nejsilnějších – poslední metu. Pod ní si ale Prokop představuje něco úplně jiného, než co ve finále dostane…

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Jak se bude Prokop na Katčiny rodiče tvářit? Zafunguje lstivý tah Katky a Báry? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat už teď exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.