Kristýna Frejová v seriálu Sestřičky: Konečně těhotná?!

Dosud po dítěti netoužila, na prahu padesátky se ale začaly ozývat biologické hodiny. A ty doslova bijí na poplach. Kristýna Frejová (49) se už nějakou dobu snaží najít vhodného adepta na tatínka, alespoň tedy coby Ema Vlčková se v seriálu Sestřičky. Z racionální úmluvy s kolegou Rasputinem (Roman Zach, 47) ale nečekaně vzniklo víc, než v co doufala. Podařilo se? Sledujte dnes ve 20:15 na Primě.

Celý život dávala před svým osobním životem přednost práci. Teď si uvědomuje, že právě tohle jsou možná poslední chvíle, kdy svůj rodinný život ještě může zachránit. V seriálu Sestřičky se Kristýna Frejová alias MUDr. Ema Vlčková snažila zachránit svůj rodinný život a rozhodla se počít dítě v pozdním věku a bez partnera.

Pomocnou ruku nebo spíš potřebný materiál jí nabídl kolega Roman Zach alias MUDr. Roman Vilkin, kterému nikdo neřekne jinak než Rasputin. Z racionální dohody o umělém oplodnění ale vznikla láska, díky které by zkumavky ani nemusely být potřeba. Dokáže Ema navzdory věku počít přirozeně? Uvidíte dnes v seriálu Sestřičky.

Sledujte už teď ukázku ze seriálu Sestřičky:

Zatímco v seriálu Kristýna Frejová zřejmě našla toho pravého, ve skutečnosti sourozence pro svoji dospívající dceru Ráchel neplánuje. „Kdybych potkala někoho, s kým bychom si mysleli, že chceme dítě, dovedu si to představit. Ale vzhledem k tomu, že kolem mě nikdo takový neprošel, si myslím, že mateřství už je za mnou,“ prozradila Kristýna Frejová, která sama vychovává patnáctiletou dceru Ráchel.

„Puberta je v plném běhu. Miluju všechna období mojí dcery, první období vzdoru, pubertu. Je obrovská výzva vychovat dítě. Někdy dělám chyby, někdy se za něco nemám ráda, někdy vím, že musím zůstat důsledná, protože dobrotou se nedá zvládnout všechno. Ale máme s Ráchel hezký vztah důvěry a můžeme se bavit úplně o všem. To považuju za vrcholný rodičovský úspěch,“ dodává Frejová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.