Lukáš se v seriálu Sestřičky dozví o sázce mezi Prokopem a Sašou. Udělá něco, co nečekáte!

Na Saše Růžičkové je vidět, že má o Lukáše zájem, i když to dává najevo svým vlastním, někdy poněkud neohrabaným stylem. Prokop ale Lukášovi sdělí sladké tajemství… Jak se Lukáš zachová? To neuhádnete. Podívejte se na to proto ve středu ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

Lukáš Hartman do kolektivu na urgentním příjmu dobře zapadl. Často slouží s Prokopem Hlinkou nebo Sašou Růžičkovou. Je evidentní, že se mladý zdravotník Saše líbí. I sám Lukáš si toho chvílemi všímá, na druhou stranu dokáže být Saša i chladná ledová královna, takže si vlastně není jist, jak to s ním vůbec myslí.

Podívejte se na upoutávku středeční epizody:

Pravdu mu nečekaně prozradí Prokop, když spolu vyrazí na fotbal a na pivo. Vysvětlí mu, že se spolu se Sašou vsadili o to, zda on rychleji sbalí sestřičku Katku nebo Saša Lukáše. Prokop už se sázkou skončil, nicméně obdivuje Sašinu výdrž. Lukáš se tedy zachová naprosto nečekaně a pozve Sašu na rande!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky:

Na urgentu se toho ale řeší mnohem víc. Všichni se snaží přesvědčit Davida, aby nastoupil na urgent jako lékař, a to ze dvou důvodů – jednak je lékař na urgentu opravdu potřeba, a navíc by tak Davida měli jeho blízcí pod dohledem. Jenže David jakákoliv dobrodiní odmítá. Má totiž svůj vlastní plán – zbavit se všech kolem sebe.

Ema se nadchla pro možnost mít dítě a rozhodne se, že využije služeb pana Láckého, pacienta, kterého na urgent přivedla Míšina švagrová Zuzka. Podle Emy má tato obchodní transakce spoustu výhod. Mery, Míše ani Rasputinovi to jako nejlepší nápad nepřijde. A Rasputin se nečekaně nabídne, že by otcem Emina dítěte mohl být on. Ema to zpočátku odmítá, nechce se vázat do vztahu, projekt „dítě“ bere jako vlastní aktivitu bez účasti partnera. Možná ale nakonec změní názor?

Sledujte to ve videu:

Katka začíná chodit se sanitářem, který se líbí všem holkám na urgentním příjmu. Jak si ale všimne Bára, mezi Katkou a jejím novým objevem to moc nevře. Vlastně naopak – je patrné, že bližší vztah má k Matymu a Maty k ní. Jak se na to bude tvářit Laura?

Na to se podívejte ve středu ve 20:15 na Primě v seriálu Sestřičky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.