Martin pozve Sebastiana na rodinný oběd. V seriálu Sestřičky totiž nevědí o drogách, které Andy dává

Andy se rozešla se Sebastianem. Martin ale neví skutečný důvod rozchodu, a proto se rozhodne jednat. Pozve Sebastina na rodinný oběd, aby vše urovnal. To bude překvapení. Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Záležitost s dopingem ukončila vztah mezi Andy a Sebastianem. To, že ji nutí dopovat, donutí nakonec Andy k rozchodu. Z něho je ale samozřejmě smutná. Za to Sebastian je na Andy naštvaný a vůbec rozchodu nerozumí…

Sledujte to ve videu:

Andy je z rozchodu smutná a smutný je z toho i její otec Martin. Viní se z toho, že za jejich rozchod může on. Proto se rozhodne záležitost urovnat a pozve Sebastiana na rodinný oběd v domnění, že se k sobě Sebastian a Andy vrátí. Bohužel ale neví o tom, jaký je pravý důvod rozchodu.

Sledujte trapnou scénu při obědě:

Na rubavský urgent se vrací jeho zakladatelka. U té příležitosti jí bude Lukáš zpívat, protože ho k tomu donutí Saša. Ta má pocit, že si s mladým zdravotním bratrem může dělat, co chce. Nicméně Lukáš už má Saši dost:

Jedna z pacientek na urgentu je bývalá pracovnice kojeneckého ústavu. Trpí demencí, bohužel pro Katku ale prozradí nečekané tajemství. Jaké? Katka je adoptovaná:

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.