Matyho Bojana si podá Kinská. Nejprve Ivana, a potom Katka. Sledujte Sestřičky

Rodiny Kinských a Bojanových jsou něco jako Kapuleti a Montekové. Jejich vztah pošramotila historická křivda. V pondělní epizodě seriálu Sestřičky napětí vygraduje hned na několika úrovních. Dívejte se ve 20.15 na Primě!

Bojanovi a Kinští bývali nerozluční přátele, Maty se s Katkou znají od narození. Před lety bohužel došlo k tragické události, která rodiny rozdělila. Katčina babička, matka Ivany Kinské, trpěla vážnými psychickými obtížemi. Jiří Bojan se ji coby zkušený psycholog snažil léčit a pomoci jí, protože tradiční léčba nepomáhala.

Bohužel, ani jeho um nepomohl a Ivanina matka spáchala sebevraždu. Od té doby z její smrti Ivana viní Jiřího Bojana a odmítá přicházet s rodinou Bojanových jakkoliv do kontaktu. Proto se jí vůbec nelíbilo, že by její dcera měla nastoupit na oddělení, které Jiří vedl coby primář. Nyní navíc zjistí, že v nemocnici působí jako lékař i Maty, a dokonce přímo na urgentním příjmu, kde pracuje i Katka. Když Matyho zastihne v nemocničním bufetu, strhne se velká dramatická scéna.

Podívejte se na sestřih z pondělní epizody seriálu Sestřičky:

Proč si Ivana myslí, že Maty šikanuje Katku? Protože Maty Katku zná od narození, má nyní na urgentu pocit, že ji tu a tam musí poučit. Všechny své průpovídky myslí dobře, Katce ale jeho chování příjemné není. Dokonce i Lauře se zdá, že to Maty přehání, ten si ale stojí za svým, Katku přece dobře zná. Posuďte sami ve videu, jestli vám jeho chování přijde normální nebo ne. A hlavně se podívejte na to, jak mu to Katka na úrovni vysvětlí:

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že ho můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.