Miláček divaček je zpět. Sestřičky jim vracejí Marka Němce!

Na tenhle okamžik čekaly divačky seriálu Modrý kód i herečka Sabina Laurinová dva roky. Teď se jejich prosby vyplní. V dnešním díle seriálu Sestřičky Modrý kód se z Londýna zpět do Nemocnice Rubava vrací jejich oblíbený Marek Němec alias doktor David Hofbauer! Režisér mu Londýn postavil v Praze… Dívejte se na Primě ve 20.15!

Sestřičky dnes divákům vrátí to, po čem za časů Modrého kódu dva roky volaly: Vraťte nám Davida! Z urgentního příjmu Nemocnice Rubava se před dvěma lety vytratil do londýnské laboratoře a televiznímu divákovi sešel z očí. Divácké prosby, ale také přání jeho kolegyně Sabiny Laurinové, jejíž postava Mery s Markovým seriálovým Davidem tvořila pár, přispěly k jeho návratu.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Sestřičky s Markem Němcem:

„Netrpím samožerstvím, ale přiznávám, že to byl příjemný pocit. To jsou ty chvíle, kdy se měrou vrchovatou vrací vynaložená energie. Ale díky sociálním sítím jsem zjistil, že mě milují buď dvanáctileté holky, nebo stařenky. Nic mezi tím,“ směje se Marek Němec, který si diváckou oblibu vysvětluje atraktivitou příběhu jeho seriálové postavy. „Postava Davida byla dobře vystavěná. Byl neobhroublý, ostrý, volil nestandardní východiska ze situací. A pak se dal dohromady s Mery – byli jsme jak dvě rozbité panenky, ona bez partnera a bez možnosti mít rodinu, on komplikovaná osobnost, ve vztazích neschopnej. Odšpuntovali seriálovou erotiku. Jeden čas se pořád svlékali, padali na sebe a užívali si plebejskou divokost,“ dodává.

Sledujte ještě další exkluzivní video:

Návrat Marka Němce potěšil nejenom televizní diváky, ale i jeho herecké kolegy, především pak Sabinu Laurinovou. „Je pravda, že nosná linka a návrat Marka Němce mě přesvědčily o setrvání v seriálu. S Markem jsme si coby herečtí partneři velmi rozuměli, a s jeho odchodem ze seriálu mi odešel kamarád. Tenkrát jsem mu z legrace řekla, že tu na něj počkám. A dodržela jsem to,“ směje se Sabina Laurinová.

Ve středečním díle seriálu Sestřičky si David Hofbauer sbalí v Londýně kufry a sedne na první letadlo do Česka. Proč? A co se stane, až se potká Mery, která je ale čerstvě zasnoubená s doktorem Michalem Tomáškem (Saša Rašilov)?

Sledujte Sestřičky Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

Věděli jste, že...?

Protože natáčet v Londýně nebylo i vzhledem k situaci s koronavirem možné, postavili tvůrci seriálu Sestřičky Londýn v Praze. Londýnské scény se natáčely v Praze-Podolí u Apolináře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.