Milostné jiskření nejen na oddělení. Sledujte další díl seriálu Sestřičky

Marná sláva, láska si dělá, co chce. A srdce pak bývá mnohdy silnější než rozum. Nejnovější díl seriálu Sestřičky je toho důkazem. Dívejte se v pondělí ve 20:15 na Primě na další epizodu.

Saša se na Lukáše poslední dobou hodně mračila. Jenže jak to vypadá, pořád má pro něho v srdci místo, a tak přijme pozvání na večeři. Netuší, že Lukáš se po domluvě s babičkou rozhodl chovat jako tajný agent (neboli krtek) a vyzvídat na ní podrobnosti ohledně osoby, kterou podezírá ze svého únosu. Muž je známý Sašiny matky. Samozřejmě, že Saša není Lukášovi lhostejná a vyzvídání není jediný důvod, proč chce Lukáš Sašu vidět. Ale všechno se zamotává tak, že se mu z toho točí hlava.

Hodně ho překvapí, když mu Saša nabídne… sex. A to naprosto jednoznačně, jak se můžete přesvědčit na videu:

Ani Maty to nemá právě jednoduché. Laura je báječná holka a společně chystají bydlení. Začíná na něho ale tlačit ohledně dětí (není divu, když už čeká miminko a on to neví) a to Matymu nedělá dobře z vícera důvodů.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

Jednak se ještě nepřenesl přes tragickou autohavárii, při které mu zemřela těhotná manželka. Ale ten hlavní důvod má krásné zrzavé vlasy, hluboké modré oči a jmenuje se Katka. Vždyť ono to dokonce vypadá, že mu čte myšlenky! Maty se proto odhodlá pozvat Katku na pivo – podívejte se na VIDEU, jak se na to Katka tváří.

Oddělení žije svým hektickým pracovním tempem, proto si jen David všimne, jak špatně je na tom primář Viktor, na kterého leze chřipka a navíc ho tlačí ke zdi obchodní zástupce firmy, se kterou má nemocnice smlouvy o dodávkách vybavení. Viktor má nemocné srdce, ale to kromě Davida nikdo neví – a tak je právě na Davidovi, aby vymyslel, jak šéfa chytit do léčky a strčit na JIPku.

Kratochvílovým se přes Zuzku naskytne možnost vyrazit na báječnou dovolenou. Zároveň se ale rozhodnou půjčit peníze Míšinu bratrovi, který je v akutní nouzi. Vrátí jim obnos včas? Hned druhý den to vypadá, že se za ním slehla zem.

Sledujte seriál Sestřičky na Primě každé pondělí od 20:15 hod.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.