Míša zachrání Martinovu sestru. Sama si ale naběhne. Sledujte Sestřičky!

Míša má svoji švagrovou Zuzanu ráda. A to tak moc, že kvůli ní dokonce riskuje svoji kariéru! Jak? Na to se podívejte v další epizodě seriálu Sestřičky v pondělí ve 20.15 na Primě.

Míšu na rubavském příjmu překvapí její švagrová Zuzka. Hned několikrát! Míša vychází s Martinovou sestrou Zuzkou výborně. Zuzana je úspěšná advokátka, která se ničím moc „nemaže“. Když tedy mají se svým partnerem, který je shodou náhod ženatý, problém v sexu, Zuzana neváhá o pomoc ve formě medikamentů požádat Míšu.

Pro Míšu, které coby lékařka vypomůže Ema, to žádný problém není, nicméně na obzoru se objevují mnohem vážnější komplikace. Zuzčin partner totiž své manželce ve slabší chvilce řekne, že je hospitalizován v Rubavě na urgentu. A v ten moment se roztáčí spirála, kterou bude jen těžké zastavit…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky:

Další epizodu seriálu Sestřičky sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.