Seriály a filmy

5. března 2021 08:54

Myslí tohle David vážně? Ustojí Mery tlak? Sledujte Sestřičky

Mery se ocitla mezi dvěma mlýnskými kameny. To je nad slunce jasné. Na jednu stranu chce udržet manželství s Michalem, ale na druhé straně je tady zamilovaný David a ten se chová jako buldozer. Tak urputný nápadník v nemocnici Rubava po chodbách dlouho nechodil... Sledujte seriál Sestřičky v pondělí od 20:15 na Primě.

Mery se nepodařilo odmítnout Davida na chatě, kam se ukryla, aby si mohla svoji životní situaci promyslet. Ono to ani moc dobře nešlo, protože když se David pro něco rozhodne, není s ním vůbec řeč. Teď aby se krásná sestřička bála chodit po chodbách nemocnice Rubava. Jakmile se totiž potká s Davidem, rovnou ji čeká nekompromisní lákání na lékařský pokoj k intimnostem. Odmítnout není vůbec snadné.

Posuďte sami, jestli se dá odolat

Moc ne, že? A protože Mery má pro Davida velkou slabost, tak k milování na lékařském pokoji nakonec opravdu dojde.

Video jako důkaz

Michal je sice hodný chlap, ale není slepý. Takže by nebylo divu, kdyby začal něco tušit. Podle rozpisu služeb to totiž vypadá, že se ho vlastní manželka chce zbavit. Naplánovat čtyři čtyřiadvacetihodinové služby, to už je docela podezřelé.

Jak Michal reaguje

Ostatně ani kamarádské vztahy v nemocnici se nevyvíjejí moc dobře. Bára a Katka si říkaly vždycky všechno, jedna by dala pro druhou ruku do ohně a teď je to mezi nimi na ostří nože. A když se hádají holky, bývá to někdy pořádně ostré.

Co Katka Báře doporučila?

Sledujte seriál Sestřičky na Primě každé pondělí a středu od 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.