Seriály a filmy

7. dubna 2021 20:10

Odhalení v Sestřičkách: Kdo je otec Katky? VIDEO jako důkaz

Seriál Sestřičky je plný zajímavých dějových zvratů. Jeden z nejpřekvapivějších se týká sestřičky Katky Kinské, která ne a ne vzdát pátrání po svých biologických rodičích. Je čas dozvědět se, kdo je její otec. Dívejte se v pondělí na Primě od 20:15.

Denně se potkávají v nemocnici a přitom jen jeden z nich nyní ví, že patří k sobě. Stará fotka přivedla primáře Žáka k dávnému tajemství z jeho minulosti. Teprve když si prověřil některé údaje z počítače ohledně jejího narození a hlavně poslal její vlasy získané z kosmetické taštičky na analýzu DNA a ta ukázala shodu, pochopil, že právě on je jejím otcem.

Sledujte video ze seriálu Sestřičky jako důkaz:

Jak s novou informací naloží? Bude Katku s výsledkem svého pátrání konfrontovat? Přizná se, že je to on, po kom tak usilovně pátrá? Katka by si pravdu zasloužila. Udělala všechno pro to, aby ji zjistila – a nevzdala se dokonce ani ve chvíli, kdy se kvůli tomu pohádala s adoptivní maminkou nebo kamarády.

České celebrity, které adoptovaly děti. Pro hvězdu Slunečné nejlepší rozhodnutí

To ale není jediné překvapení, které scenáristé serirálu v dějové lince Katky přichystali. Možná ještě víc než otcovství primáře Viktora Žáka, vás dostane jméno její skutečné maminky. Prozradit můžeme jen to, že ji v seriálu vídáme už docela dlouho a že je příbuzná další Katčiny kolegyně. Tipnete si správně?

Přesvědčte se v nejnovějším dílu seriálu Sestřičky na Primě v pondělí od 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.