Sblížení mezi Sašou a Lukášem? Ano, podívejte se na to v seriálu Sestřičky

Iniciativa Sestřičky sestřičkám

I když k němu nedojde až tak docela. A předcházet mu bude velká konfrontace! Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20:15 na Primě!

Míša Kratochvílová se dozvídá nečekanou věc – její otec, s nímž přerušila kontakty jako dítě, zemřel. Mnohem zajímavější ale je, že bude Míša muset řešit po otci dědictví. Se svým bratrem, o němž v životě neslyšela!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

Saša je zoufalá z rány, která jí na obličeji zbyla po ošetření pacienta. Prosí Prokopa, aby ji po klasickém ošetření od doktora Valenty spravil a aby tím pádem nebyla vidět.

Je jí ale jasné, že to nebude jednoduché, a proto má ještě horší náladu než kdy jindy. Když si z ní pak Lukáš udělá legraci, Saša se klasicky naštve, To Lukáš ale neočekával. Nakonec ale Lukáš vymyslí, jak Saše pomoci a zlepšit jejich vztah.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Sestřičky:

Katka Kinská se stále potýká s myšlenkou, zda svým rodičům říct, že ví, že je adoptovaná. Už už se schyluje k večeři, jenže Katka si stále není jistá, jak moc dobrý nápad to je. Nebude to ale jediná věc, na kterou začne myslet. Maty se jí svěří se svým dilematem ve vztahu s Laurou. Jakým? Jde o společné bydlení:

David Hofbauer s Viktorem Žákem řeší Viktorův zdravotní stav, David mu domlouvá testy v Anglii. Pro oba dva je ale jejích tajné spolčení dost velká psychická újma!

Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20:15 na Primě. A pokud si chcete připomenout, jak to všechno začalo, zaregistrujte se a v archivu iPrima si užijte 24 hodin seriálové zábavy zcela bez reklam:

Sdílejte článek