Sestřičky: Andy jede v dopingu. Může za to Sebastian?

Stalo se přesně to, čeho se Martin obával. Sebastian má na Andy špatný vliv. A to bohužel až takový, že to může ohrozit její celou kariéru. Jak to nakonec s dopingem na závodech dopadne? Na to se podívejte v pondělí ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

Andy čekají náročné závody. Moc si nevěří, naopak je přesvědčená o tom, že se jí nebude dařit. Nejradši by na závody vůbec nejezdila. Podle Sebastina by to ale byla škoda. Nabídne jí jednoduché řešení – doping. A je to s podivem, Andy ho přijme.

Před závodem se rozhodne si stimulanty opravdu dát. Do situace se naštěstí vloží Míša a zasáhne. V Andině pokoji totiž najde obal od prášků a hned jí dojde, co se děje. Andy zastihne přímo před závodem. Co své dceři řekne?

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky:

Ema Vlčková postupuje dále se svým plánem otěhotnět. Oproti profesionálním službám se nakonec uchýlila k tomu, že si dítě pořídí s Romanem. Společně ale usoudí, že zatím není nutné o ničem informovat ostatní.

Když si spolu vyrazí na drink, napadne Emu opilý muž. V sebeobraně ho Ema vážně zraní a nyní má obavy, aby proti ní muž nesvědčil na policii. To by mohlo její plán na rodinu narušit. Ve svízelné situaci se ale ohledně Romana podřekne před Mery. Jak se bude na sblížení Emy a Rasputina tvářit?

Po společně strávené noci se Lukáš Saši zeptá, co získala tím, že vyhrála v sázce nad Prokopem. Sašu samozřejmě naštve, že Prokop Lukášovi o jejich sázce řekl. Ukazuje se ale, že u Lukáše nejde v případě Saši jen o sázku, ale že o něj má opravdu zájem. Což by samozřejmě nikdy nepřiznala. Dá Saša vztahu šanci a vyrazí s Lukášem na rande?

Na to se podívejte v pondělí ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.