Tohle už je příliš! Sebastian vyhrožuje Andy. Sledujte Sestřičky

Andy a celá rodina Kratochvílových se chystají na ples. Jejich plány jim ale hatí Sebastian Hrbek, který Andy dokonce začne vyhrožovat. Celá situace ale nabere nečekaný spád. Dívejte se v pondělí ve 20:15 na Primě na Sestřičky.

Andy čeká školní ples. Samozřejmě se na něj moc těší, stejně jako její rodiče. Ti si totiž od narození malého Olíka nikam nevyrazili a ples berou jako skvělou příležitost. Bohužel tento jejich zážitek je v ohrožení.

Sebastian Hrubek je pořád dotčený tím, že se s ním Andy kvůli dopingu, který ji nutil brát, rozešla. Uraženou ješitnost se rozhodne řešit pomstou – chce Andy na plesu nějakým způsobem poškodit.

Sledujte to v exkluzivní ukázce:

Andy se proto nakonec plesu chce celkově vzdát, což mrzí všechny kolem. Jenže z toho, co by Sebastain mohl vyvést, má opravdu strach. I její rodiče tedy uznají, že nemá smysl na ples chodit, když by si ho stejně neužila. Když se o situaci dozví Míšin nově nalezený bratr Tomáš, do celé situace se vloží. Má totiž známosti na vysokých místech, kterých dokáže využít!

Ema s Rasputinem se začínají sbližovat, a to už nikoli jen jako přátelé, kteří spolu plánují mít dítě, ale vyloženě jako partneři. Ema Vlčková se tomu sice dlouho bránila, nicméně nyní i ona uznala, že citům nemá smysl se vzpírat…

Emu bude čekat další soudní stání kvůli nepřiměřené sebeobraně. Jak dopadne? Snad lépe než Jarka a Naďa Hartmanová. Ty i přes Lukášův únos nadále pokračují v pátrání v případu Nadina syna a ilegálního vysoušení mokřadů. Objeví se další výhrůžky, celá záležitost začíná být velmi nebezpečná!

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Sestřičky:

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.