Žhavé Sestřičky: Milostná vzplanutí Novákové i sexy zrzky Halouzkové

Touha, vášeň a milostná vzplanutí ovládnou dnešní díl Sestřiček. Diváci primáckého seriálu dnes se Sestřičkami prožijí jednoznačně nejromantičtější a nejžhavější díl. Zásluhu na něm mají hned dva seriálové páry: Sandra Nováková s Janem Nedbalem a Natálie Halouzková s Ondřejem Krausem. Jak se s natáčením své první žhavé scény popasovala krásná Natálie Halouzková? A jak se s milostnými scénami vyrovnává Sandra Nováková, když seriál režíruje její

Co se škádlívá, rádo se mívá. Tohle přísloví jednoznačně podtrhují seriálové postavy Sandry Novákové a Jana Nedbala alias doktorky Saši Růžičkové a zdravotního bratra Lukáše Hartmana. Přestože sexuální napětí mezi nimi diváci pozorují od jejich prvního setkání, svádění dosud připomínalo spíš hru na kočku a na myš. Dnes večer ale konečně dají průchod svým citům i vzájemné přitažlivosti. Zatímco diváci milostné scény zbožňují, herci je v oblibě nemají. Sandra Nováková má situaci ztíženou o fakt, že režisérem seriálu Sestřičky je její partner Vojtěch Moravec. Přestože jsou zvyklí seriál ze zájmu sledovat, dnes večer tomu prý bude jinak.

Podívejte se sestřih z dnešní epizody seriálu Sestřičky:

„Dneska řeknu Vojtovi, aby šel večer někam ven. Nebudeme se na to společně dívat, rozhodně ne,“ říká rezolutně Sandra, která tak svého partnerka odsuzuje ke skutečně dlouhému kroužení při procházce se psem. A jak probíhalo natáčení? „Tenhle díl Vojta naštěstí nerežíroval. Ale kdyby to tak bylo, zvládli bychom to. Museli bychom se od toho oprostit a nemyslet na to. Nejsem to já, je to role. A Vojta je profesionál. Ve filmu Matky mám velkou líbačku s Vaškem Neužilem, a tu Vojta dokonce vrátil, protože ji chtěl natočit víckrát i z bližších úhlů,“ prozradila Nováková.

Křtem ohněm si v tomhle díle prošla i mladinká herečka Natálie Halouzková, pro kterou byla dnešní milostná scéna vůbec první. Svoje seriálové „poprvé“ si odbyla s kolegou Ondřejem Krausem, s nímž se poznala jen pár minut před akcí. „Byl to náš první natáčecí den s Ondrou, a předtím jsme se vůbec neznali. Sotva jsme se seznámili, už jsme spolu byli na gauči,“ směje se Natálie Halouzková, která v roli zdravotní sestřičky Katky stále hledá toho pravého. Na tom, jestli je tím pravým Ondřej Kraus alias záchranář Jakub, bude mít podíl právě tahle scéna. Na její natáčení Natálie jen tak nezapomene.

„Nebyla to sice nejpříjemnější scéna, jakou jsem kdy točila, ale nebylo to tak hrozné, jak jsem předpokládala. Víc než my si ji ale užili kolegové Míša Tomešová a Petr Ryšavý, kteří tohle natáčení sledovali v maskérně z obrazovky a evidentně se dobře bavili. Jedli u toho popcorn, natáčeli nás na mobil a měli z toho legraci. Naštěstí jsem to v tu chvíli nevěděla,“ vypráví s úsměvem sympatická zrzka, která se ale rozhodně nemá za co stydět. Její tělo viděli už diváci primáckého seriálu Krejzovi, kde se svlékla do spodního prádla. „Je to součást práce, není to asi úplně nejvíc přirozená věc promenádovat se před dvaceti lidmi ze štábu, ale stud musí jít stranou. Nemám naštěstí komplexy ze svého těla, problém mi to nedělá, ale že bych to vyhledávala, to vážně ne,“ přiznává mladá herečka. I ona pošle svého partnera z dohledu obrazovky. „Já se na to určitě podívám, abych věděla pro příště, ale přítel na to koukat nebude,“ říká skálopevně.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.