5 důkazů, že rok 2016 patřil představiteli Sherlocka Holmese

Sportovní medaile, šťastná rodina, návrat k práci, která ho proslavila a seriálový Sherlock Holmes. Takový byl rok pro Johnnyho Lee Millera a rozhodně můžeme říct, že byl úspěšný. Proč? Podívejte se na zásadní momenty herce za rok 2016.

Vánoce nejsou pro Prima LOVE žádnou výmluvou k tomu, aby změnila program. Krimi seriály uvidíte i nadále a můžete si tak trochu odpočinout od přeslazených pohádek. K tomu vám pomůže i Sherlock Holmes: Jak prosté.

Podivní podezřelí

Americký seriál s anglickým Sherlockem můžete sledovat každou středu ve 20.15. Samozřejmě se můžete dívat na premiérový díl čtvrté řady. Sherlock Holmes řeší případ ženy, která spadla z desátého patra. Děsivé lidské katastrofě ještě dohrává fakt, který si snad nikdo neumí představit Podezření totiž padlo na její tři děti…

Ale teď se vraťme k životnímu příběhu herce a představitele Sherlocka Holmese Johnnyho Lee Milera. Johnny je ten šťastlivec, kterémuz se rok 2016 velice povedl. I když už jsme bilancovali jednou, protože Johnny oslavil 44 narozeniny, musíme vám připomenout, že jeho rok byl zkrátka skvělý.

1) Dožil se 44 narozenin, což u adrenalinového blázna a představitele jednoho z nejslavnějších feťáka vůbec, je poměrně zázrak!

Johnny Lee Miller měl narozeniny, Foto: Instagram.com

2) Nedávno si odvezl medaily (blíže nespecifikovaného kovu) z bojového sportu jiu jitsu.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile, Foto: Instagram.com

3) Jeho manželství s bývalou modelkou kvete. A dokonce je dobrým otcem.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johny ukázal manželku, Foto: Instagram.com

4) Seriál "Elementary", v českém znění Sherlock Holmes: Jak prosté, má stále velice slušnou sledovanost. Zatímco vy můžete sledovat čtvrtou řadu, v Americe se ještě těší na odvysílání několik epizod z páté řady.

Sherlock Holmes: Jak prosté - zákulisí natáčení, Foto: Instagram.com

5) Herec se letos v létě vrátil se svými bývalými kolegy k natočení pokračování nejlegendárnějšího filmu anglické kinematografie - Trainspotting. A vypadá to, že se v únoru můžeme těšit na další filmovou legendu.

Americký Sherlock ukázal plakát k pokračování Trainspottingu. Venku je i trailer, Foto:

Sherlocka Holmese uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.