6 roztomilých selfíček seriálového Sherlocka Holmese

Johnny Lee Miller, jeden z nejslavnějších filmových feťáků všech dob, otec, běžec maratonů, bojovník brazilského bojového umění a představitel amerického Sherlocka Holmese, je tvrdý chlapík. Naoko. Ve skutečnosti si libuje v roztomilých selfíčkách na svých sociálních sítích. Vyberte tu nejlepší.

Středeční Sherlock Holmes bude mít na starosti zvířecí případ

Jak bude vypadat další případ Sherlocka Holmese a dr. Watsonové? Kriminální případ bude tentokrát dost nezvyklý. Ze zoologické zahrady v Bronxu byly odcizeny dvě březí zebry. Sherlocku Holmesovi se s pomocí detektiva Bella podaří zebry najít, ale jejich mláďata zmizela…Více uvidíte na Prima LOVE už ve středu ve 20.15 v Sherlock Holmes: Jak prosté.

Důležitý herecký rodokmen

Johnny Lee Miller, představitel seriálového Sherlocka Holmese, oplývá výrazným hereckým talentem. Není divu, jelikož je vnukem prominentního edwardiánského herce Edmunda Jamese Lee a synem známého britského charakterního herce Bernarda Lee (1908-1981). Jeho otec je pro většinu britského publika známý především rolí M v prvních bondovkách. Divoký Johnny Lee Miller nedokončil střední školu, aby se mohl věnovat herectví.

Ve světě se prosadil úlohou Chcípáka, jednoho ze čtveřice feťáckých hrdinů (Ewan McGregor, Ewen Bremner a Robert Carlyle) kultovní černé komedie podle románového bestselleru Irvina Welshe Trainspotting (r. D. Boyle), v únoru 2017 se po dvaceti letech v kinech objevilo pokračování s famózním hereckým vystoupení Johnnyho Lee Millera.

Johnnymu už je dávno přes čtyřicet let, ale v sociálních médiích se poměrně dobře vyzná. Naopak, prezentovat svou práci a koníčky mu jde bravurně, takže ho fanoušci mohou sledovat pravidelně a nikdy jim nic neuteče. Nedávno se Johnny pochlubil i fotkou z druhého místa turnaje bojového umění jiu-jitsu.

A momentálně v Americe natáčí šestou řadu Sherlocka Holmese: Jak prosté. Seriál můžete sledovat každý týden na Prima LOVE ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.