Kromě hraní v Sherlockovi Johnny Lee Miller sbírá medaile v bojovém umění!

Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“ je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE!

Kdo stál za starým únosem?

Bývalý agent FBI je nalezen mrtvý. A na kusy. Někdo totiž na tělo chlápka, kterému nedaly spát odložené případy, použil sekačku na dřevo. Odpudivá vražda Sherlocka a Joan dovádí právě k jednomu z takových případů – nikdy nevyřešenému únosu malé holčičky. Jak spolu oba zločiny souvisí? To samozřejmě uvidíte na Primě LOVE ve 20.15 už tuto středu.

Sherlock skončil na lopatkách

Zda se i tentokrát dostane Sherlock zločincům na kobylku uvidíte ve středu večer, zatím se však můžete mrknout, kdo položil na lopatky jeho představitele Jonnyho Lee Millera. Britský sympaťák a bývalý manžel Angeliny Jolie je známý svou vášní pro sport, a krom toho, že běhá jak drak, se dal i na bojové umění. Konkrétně se zdokonaluje v brazilském Jiu- Jitsu.

Wikipedie o tomto sportu říká, že je to sport: "...úpolový sport a sebeobranný systém, který se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení, jež se uplatňují hlavně v boji na zemi. Umění bylo odvozeno z japonského bojového umění Kodokan judo na počátku 20. století, který se sám vyvinul z japonského ju jutsu v 19. století. Umění podporuje zásadu, že menší, slabší člověk se může úspěšně bránit proti většímu, silnějšímu útočníkovi pomocí správné techniky, především uplatňováním páčení a škrcení".

Herec měl nedávno první turnaj, na který trénoval celý rok – a fanouškům se pochlubil fotkou toho, jak ho soupeř dostal na záda.

A nakonec si nicméně na stupínky vítězů přece jen „sáhnul“.

Klobouk dolů.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.