Kromě hraní v Sherlockovi Johnny Lee Miller sbírá medaile v bojovém umění!

Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“ je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE!

Kdo stál za starým únosem?

Bývalý agent FBI je nalezen mrtvý. A na kusy. Někdo totiž na tělo chlápka, kterému nedaly spát odložené případy, použil sekačku na dřevo. Odpudivá vražda Sherlocka a Joan dovádí právě k jednomu z takových případů – nikdy nevyřešenému únosu malé holčičky. Jak spolu oba zločiny souvisí? To samozřejmě uvidíte na Primě LOVE ve 20.15 už tuto středu.

Sherlock skončil na lopatkách

Zda se i tentokrát dostane Sherlock zločincům na kobylku uvidíte ve středu večer, zatím se však můžete mrknout, kdo položil na lopatky jeho představitele Jonnyho Lee Millera. Britský sympaťák a bývalý manžel Angeliny Jolie je známý svou vášní pro sport, a krom toho, že běhá jak drak, se dal i na bojové umění. Konkrétně se zdokonaluje v brazilském Jiu- Jitsu.

Wikipedie o tomto sportu říká, že je to sport: "...úpolový sport a sebeobranný systém, který se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení, jež se uplatňují hlavně v boji na zemi. Umění bylo odvozeno z japonského bojového umění Kodokan judo na počátku 20. století, který se sám vyvinul z japonského ju jutsu v 19. století. Umění podporuje zásadu, že menší, slabší člověk se může úspěšně bránit proti většímu, silnějšímu útočníkovi pomocí správné techniky, především uplatňováním páčení a škrcení".

Herec měl nedávno první turnaj, na který trénoval celý rok – a fanouškům se pochlubil fotkou toho, jak ho soupeř dostal na záda.

A nakonec si nicméně na stupínky vítězů přece jen „sáhnul“.

Klobouk dolů.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.