Muži jsou v dnešní době zklamaní, tvrdí představitel Sherlocka Holmese

Sherlock Holmes: Jak prosté III (16) - upoutávka

A možná je takový i sám americký Sherlock Holmes, muž, kterého musela hlídat dr. Watsonová v New Yorku, aby nefetoval. Muž, jehož famme fatale byla mrchou století a ještě k tomu ji ztratil. Co si představitel Sherlocka Holmese, Johnny Lee Miller, myslí o dnešním mužství?

Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte na Prima LOVE každou středu ve 20.15. Na co se můžete těšit ve středečním dílu?

Ve středu vás čeká pěkně nezvyklý díl, Sherlock totiž bude vyšetřovat sám sebe. Holmes vyšetřuje sám sebe v případu vraždy, která se stala v době, kdy bral silné drogy a trpěl velkými výpadky paměti. Watsonová musí mezitím vzít případ tajně do svých rukou a dokázat, že je nevinný…

Muži a jejich zklamání

Johnny Lee Miller se na začátku roku 2017 rozpovídal o tom, jak se vlastně cítí většina mužů v dnešní době. O té se nedá rozhodně říci, že přeje klidnému životnímu tempu. Od většiny lidí se očekávájí obrovské požadavky, které musejí ve svých životech splnit. Nejsou pouze pracovní, ale i osobní. A každým desetiletím se tyto nároky zvyšují a mění. Kromě toho se mění partnerské vztahy v rámci společenského postavení mužů a žen. A nikdo neví, co s novou rovnicí v našich životech. Natož, co sám se s sebou.

Takový názor má i Johnny Lee Miller. Na toto zajímavé téma se dostal v rámci rozhovoru o jeho posledním filmu Trainspotting 2. Kult, který se po dvaceti letech vrátil k příběhům nejslavnějších feťáků ze skotského Edinburgu.

"Celý film je o tom, jak jsou tito muži zklamaní. Myslím si, že takový pocit prožívá většina mužů ve středním věku v této době, " zamyslel se herec. " Možná na tom bude i něco chemického, úbytek testosteronu je třeba i důvod, proč se my muži po čtyřicítce cítíme jinak i fyzicky. A v rámci toho přichází pocit zklamání, " vysvětluje Johnny Lee Miller.

Jede v tom Sickboy, ale i Sherlock

Stejně takový pocit zažívá i jeho postava Sickoboye v pokračování Trainspottingu a dost podobně na tom je i jeho seriálový Sherlock Holmes. Ten na sobě sice nenechá nic vznát, protože jeho sarkastická slupka je drsnější než hroší kůže nicméně, v případě, že přijde jakékoliv životní překvapení v osobním životě, i známý Sherlock Holmes má co dělat, aby se udržel na nohou.

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve 20.15 každou středu!

Sdílejte článek
Štítky New York Prima Love Sherlock Holmes Lee Miller T2 Trainspotting

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.