Ve středečním Sherlockovi se objeví herecký host z Dáběl nosí Pradu!

Třetí nový případ pro Sherlocka, Kitty a Joan. A jedna známá tvář navrch! Populární seriál ve středu okoření herec Rich Sommer. Zahrál si tu matematika Harlana Empla, který se objevil už v druhé řadě. Připomeňte si, kde jste obrýleného rodáka z Ohia mohli ještě vidět!

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima Love.

Týpek z reklamky

Patrně největším hereckým zářezem Riche Sommera je jednoznačně Harry Crane. Zaměstnanec reklamní agentury na Manhattanu v seriálové hitovce Mad Men. S Harrym Rich, vlastním jménem Richard Olen Sommer II, “strávil” spoustu času. V Mad Men totiž účinkoval od počátku natáčení, tedy roku 2007, až do letošního roku.

Pro špetku pobavení mrkněte na jednu z jeho seriálových retro vizáží:

Richard Sommers - Mad man

A tady je Richard v 2. díle 2. řady seriálu Jak prosté:

Ďábel nosí Pradu

Nicméně ještě před “Mad Meny” si Rich tak trochu potykal se stříbrným plátnem, neboť se objevil jako sympatický kamarád zaneprázdněné Anne Hathaway v komediální hitovce Ďábel nosí Pradu.

Před třemi lety si zas po boku Jenny Fischer a Malin Akerman zahrál v romantickém snímku Giant Mechanical Man. V roce 2016 pak uvidí světlo světa politické drama LBJ, kde si Sommer střihne po boku Woodyho Harrelsona.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.