Seriály a filmy

6. září 2017 10:11

Gabriela Gabrielová

Drama při premiéře Show Jana Krause! Těšit se můžete na strachující se zpěvačku, prima ředitele a neodbytného marketéra

Poprvé za 10 let natáčení Show Jana Krause se stalo, že jeden z pozvaných hostů nedorazil na natáčení této prestižní talkshow. Koho sehnat 15 minut před začátkem? Zahrála náhoda. Na prvním natáčení sezony byl přítomný generální ředitel FTV Prima Marek Singer. Měl tak jedinečnou příležitost vyzkoušet si roli hosta a zachránit tak situaci. Jak si vedl, uvidíte dnes večer. V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Markéta Konvičková, ředitel FTV Prima

Prvním zářiovým hostem Jana Krause, který se po prázdninové přestávce usadí do červené pohovky, bude mladá a půvabná zpěvačka Markéta Konvičková, která se do světa showbyznysu dostala před osmi lety díky úspěchu v pěvecké soutěži. „Zatím se mi daří, ale přesto myslím na zadní vrátka a studuju vysokou školu,“ přiznává se smíchem zpěvačka. „Kdyby mi náhodou odešly hlasivky, tak ať nejsem blonďatá nezpívající, ale aspoň blonďatá s inženýrským titulem.“ Kvůli svému studiu Vysoké školy báňské žije Markéta, původem z Třince, stále ještě v Ostravě, ale velice často jezdí do Prahy.

A jak je to s její životosprávou? „To je trochu problém, protože já pocházím z Ostravska a my tam docela pijeme… Po šichtě jde většina lidí na pivo nebo na víno,“ popisuje ostravskou realitu Markéta a dodává, že ona sama má také svou oblíbenou vinárničku. „Proto jezdím na výlety do Prahy, protože tady se zdaleka tolik nepije, mám to jako takovou očistu.“

Dalším hostem večera je Marek Singer, ředitel televize Prima, kterého Jan Kraus provokativně uvítá pesimistickými slovy o budoucích vyhlídkách televize jako média a začne líčit, jak si občas pouští iprimu a jak na něj skáčou reklamy. „To nás živí,“ říká na vysvětlenou Marek Singer a popisuje, jak funguje zbrusu nová technologie, kterou Prima nasadila letos v létě: „Reklamy sice při sledování televize přes internet dostanete zase, ale je to technologie daleko přátelštější a reklamy už nebudou skákat při každém posunu sledovaného pořadu.“ Jana Krause dále zajímá, proč je pro televize tak důležité monitorovat sledovanost a co všechno z toho lze vyčíst. „Já vám můžu zjistit, co třeba diváci pořadu Show Jana Krause dělají,“ slibuje ředitel moderátorovi. Jakou kategorii diváků považují odborníci za nejspecifičtější? A jak odhadne pan ředitel skupinu diváků, kteří usednou k televizním obrazovkám kvůli němu?

Jako poslední host přichází Lukáš Hakoš, kterého Jan Kraus představí jako muže, který již od dětství psal neodbytné e-maily Billu Gatesovi, dokud mu neodpověděl. „Byl to člověk, kterým jsem celé své dětství hodně žil,“ vysvětluje své pohnutky Lukáš. „Byl to člověk, který mě zajímal, bavilo mě to, co dělal a jak k tomu všemu přišel. A neposílal jsem mu maily, ale ještě zcela klasické dopisy poštou v naději, že dojdou. Po několika měsících mi pak skutečně odpověděli, respektive mě slušnou formou odmítli. Já jsem byl ale zarputilý, zkoušel jsem to znovu, až mi nakonec skutečně odpověděl sám Bill Gates.“ Prvotní diskuse se prý týkala jednoho operačního systému, pro který Lukáš Hakoš vymyslel malá vylepšení. Nyní pracuje ve společnosti zabývající se přímým marketingem s umělou inteligencí. „Představte si elektronického digitálního pošťáka, který doručuje to, co si naši klienti zadají,“ pokouší se vysvětlit pan Hakoš.

Kolik e-mailů celosvětově za den projde sítí? A kolik z toho tvoří spam a obchodní nabídky? A lze vůbec zmizet z digitálního světa?

To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause ve 21. 35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.